reklama

Adobe Flash Player 30.0.0.134

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Adobe Flash Player to wtyczka multimedialna przeznaczona do instalacji w przeglądarkach internetowych (m.in. Chrome, Firefox, Internet Explorer i Opera), która służy do wyświetlania animacji i filmów wykonanych w tej technologii. Bez jej zainstalowania przeglądanie niektórych witryn i uruchamianie filmów na stronach internetowych korzystających z Flasha może być niemożliwe.

Technologia Flash Player umożliwia tworzenie front-endów multimedialnych aplikacji WWW, multimedialnych i interaktywnych interfejsów stron WWW, reklam online oraz krótkich i średnich filmów i animacji (w tym również interaktywnych). Wtyczka pozwala natomiast na ich odtwarzanie. Po zainstalowaniu użytkownik nie musi dokonywać żadnych dodatkowych zabiegów. Zalecamy korzystanie z aktualizacji automatycznych Flash Playera: jest to jedna z najczęściej atakowanych aplikacji, posiadanie aktualnej wersji może nas uratować przed działaniem cyberprzestępców.

Uwaga!

Wersja przygotowana z myślą o przeglądarce Internet Explorer dostępna jest z poziomu przycisku Wszystkie wersje / Linki bezpośrednie.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

potrzebny na niektórych stronach
założenia niezgodne z dzisiejszymi standardami bezpieczeństwa
ocena użytkownika

Flash Player głównie jest potrzebny na stronach o specyficznym temacie, tam gdzie bezpieczeństwo odwiedzającego nie jest ważne a nawet niepożądane. Niestety aby wymóc wyświetlenie takiej strony niezbędny w tej chwili okazuje się ten dodatek. Więcej nie ma sensu pisać, gdyż moje wskazówki głównie skierowane są dla użytkowników Linuxa Ubuntu Zachęcam do zapoznania się z tymi wskazówkami dzięki którym poznamy jak poradzić sobie z Flash Playerem, ale zaznajomimy się też z podstawami tego systemu operacyjnego.
http://ubuntu.pl/forum/viewtopic.php?t=180008

10.05.2017 19:46 | Recenzja do wersji 25.0.0.171
Fajne logo, czy tam ikona...
Syf, zamulacz systemu, nieprzydatny
ocena użytkownika

Program zajmuje tylko pamięć RAM i obciąża procesor. Jeśli ktoś koniecznie musi mieć Flasha, to radzę zainstalować Chrome. Nie mam, nie używam, jestem zadowolony. Jedna gwiazdka za fajne logo. NIE POLECAM!!!

11.03.2016 06:41 | Recenzja do wersji 21.0.0.182
reklama

Komentarze

0 nowych
gregor23   3 #1401 10.07.2018 10:32

Adobe Flash Player30.0.0.134

Krzysztof.   9 #1400 25.06.2018 10:29

@Contral (niezalogowany): Tak, wiem, ale: Internet Explorera od X lat nie używam, więc nie bardzo wiem co on ma, a czego nie ma. Chętnie bym się go pozbył, ale nie można. Trudno. Z kolei z Mozilli wtyczkę tę (wraz z kilkoma podobnymi) usunąłem kilka lat temu, a Chromium nie mam.

  #1399 23.06.2018 16:38

@Kwasiarz: Aktualizowany jest co miesiąc.

  #1398 23.06.2018 16:37

@Anonim (niezalogowany): Otwórz Internet Explorer i zaktualizuj. To jest na stronie: https://get.adobe.com/pl/flashplayer/. Przeglądarka Microsoftu współpracuje z Bingiem więc wybinguj get adobe..

  #1397 23.06.2018 16:30

@synaptyk: Pleciesz bzdury.

  #1396 23.06.2018 16:29

@Krzysztof.: Są trzy wtyczki Adobe Flash Player ActiveX, NPAPI i PPAPI. Pierwsza jest do Internet Explorera, druga do Mozilli a trzecia do przeglądarek opartych na Chromium.

culblus17   2 #1395 08.06.2018 08:52

To TO jeszcze żyje?
Któż tego używa jeszcze?!
Chryste Panie.....

  #1394 23.05.2018 18:11

Napiszę z perspektywy kogoś dosyć doświadczonego, kto będąc nietypowym połączeniem programisty jak i TD lubi wyciągać wszystko co najlepsze z każdej technologii i nie trzyma się przyzwyczajeń. Nie lubię trzymać się kurczowo jednego/paru rzeczy a tym bardziej oceniać całą resztę z góry jak niestety wielu ludzi (w tym też programistów) lubi robić...
Flash żyje, bo pod pewnymi względami nadal nie ma dla niego sensownej alternatywy co szczerze mówiąc jest irytujące... javascript w porównaniu do AS3 to koszmarek który w dodatku działa inaczej w różnych przeglądarkach i różnych wersjach przeglądarek. Model projektowania pod flasha jest też bardziej swobody i w wielu sytuacjach o niebo wygodniejszy niż HTML. Flash jest otwarty (można kompilować wszystko w AS3 za free bez restrykcji czy to do AIR czy SWF) więc można programować w AS3 co się chce i jak się chce tak samo jak w HTML+javascript - innymi słowy nie ma żadnych powodów żeby go nie używać jeśli chodzi o restrykcje (sporo ludzi o tym nie wie - myślą że muszą koniecznie kupić Adobe Animate/Flasha lub coś w tym stylu).
Flash nie jest powolny i nie zamula (nie w porównaniu do javascript)! We Flashu po prostu częściej programuje się bardziej zaawansowane cięższe rzeczy w przeciwieństwie do javascript bo po prostu jest wygodniejszy. To samo przepisane do javascript nie będzie nagle śmigało... Sam fakt że Flasha używa się do uzyskiwania cięższych (bardziej wymagających jeśli chodzi o moc obliczeniową) efektów daje fałszywą iluzję że Flash nie wiadomo jak zamula, ale do tego jeszcze dochodzi fakt, że bardziej zaawansowane rzeczy trzeba umieć dobrze optymalizować, a nie każdy to umie czy chce poświęcać na to czas. To oznacza, że Flash może zamulać nienaturalnie mocno z winy programisty a nie Flasha! Dokładnie to samo jest z javascript - też może głupio ekstremalnie zamulać, tylko że jest mniej takich przykładów bo używa się go zazwyczaj do naprawdę banalnych rzeczy.
Flash zaczął mieć serio problemy z reputacją dopiero po nagonce Apple, która w rzeczywistości była tylko dowodem ich niekompetencji - bo narzekanie na Flasha to nie jest odpowiedź na to, że mają słabe baterie w telefonach czy na to, że niektórzy programiści mają problemy z optymalizacją a Flash stał się popularny głównie do robienia trochę cięższych rzeczy bo właśnie wtedy staje się wyraźnie lepszy. Konsekwencją spadku popularności Flasha jest to, że po prostu cofnęliśmy się znowu bardziej do prostoty (kiedyś było masę bajeranckich stron i webowych elementów używających Flasha, a teraz odpowiedników takich stron zrobionych z pomocą javascript jest po prostu garstka w porównaniu do tego co wcześniej i statystycznie chodzą jeszcze gorzej i sypią błędami - nie bez powodu jakoś mało kto używa nowe bajery). Ludzie płakali że Flash oznacza spam reklam i co? To teraz w samym javascript mamy spam reklam co jest jeszcze gorsze bo cięższe do kontrolowania... Nie da się ukryć, że wymuszanie prostoty które z tego wyszło ma też swoje spore plusy, ale generalnie wynikają one z anty twórczego ograniczania możliwości...
Co do problemów z bezpieczeństwem to Flash jest dosyć bezpieczny tak naprawdę bo ma nałożone ogromne restrykcje, jest ciągle dopracowywany no i z tego względu, że zazwyczaj i tak nie jest używany w systuacjach, które by mogły być serio niebezpieczne... Co innego jeśli chodzi o javascript i przeglądarki których luki non stop są nagminnie wykorzystywane. Nie wiesz czy gdzieś w tle javascript nie kopie sobie walut wykorzystując twoją moc. Brak genialnych zabezpieczeń to nie jest problem unikatowy dla Flasha - on dotyczy niemal wszystkiego i Flash wcale nie robi wyjątkowo złej roboty w tych kwestiach jak niektórym się wydaje - to nie jest JAVA (o której przy okazji jakoś nikt nie mówi) no i Firefox to też była jedna wielka luka nagminnie wykorzystywana i bombardowana ale jakoś nikt nie mówił o tym żeby przeglądarka poszła całkiem w odstawkę...
Jak widzicie jakieś zajebiste bajery zrobione w javascript i sprawnie działające to jest bardzo duża szansa, że zostały zrobione przez byłych programistów AS3 - patrz https://greensock.com/ czy np. https://www.kirupa.com/
Ludzie przechodzą na javascript bo taki jest trend, albo cholernie bolą i hamują ludzi problemy z kompatybilnością i pewna toporność tego języka który bez pomocy jQuery zdaje się serio jakimś żartem...
Osobiście używam AS3 głównie do prototypowania i szybkiego programowania niektórych efektów pod animacje (np. tworzysz animowane programowo tekstury, własny efekt spadających płatków śniegu itp.) bo Flash (Adobe Animate) pozwala renderować do klatek animacje kontrolowane przez kod... Mimo to kiedyś od czasu do czasu programowałem w AS aplikacje również pod przeglądarki, a obecnie od czasu do czasu jeśli coś pod przeglądarki robię to już tylko w javascript... Zatem ogólnie więcej doświadczenia będę miał w javascript, ale AS3 też nie jest mi obcy i widzę, że różnica jest gigantyczna jeśli chodzi o produktywność i niespodziewane problemy i niestety nie na korzyść javascript.
Obecnie programowanie w AS3 opłaca się chyba tylko do naprawdę specyficznych rzeczy... Bo pod przeglądarki ogólnie raczej lepiej iść za trendem javascript i cisnąć na prostotę i bez kombinowania na wtyczkach... Do tworzenia gier na różne platformy znowu jest teraz otwarty Godot https://godotengine.org/ Jeśli nie można iść w prostotę bo chce się zrobić np. grę ale też taką KONIECZNIE pod przeglądarkę to Flash nadal będzie jedną z najlepszych opcji ze względu na stabilność i szybkość tworzenia, ale to bardzo specyficzna sytuacja... Tworzenie jakichś trochę bardziej pokręconych prezentacji, programowanie animacji na potrzeby zwykłych animacji i prototypowanie to też kolejne dobre argumenty no ale to raczej za mało żeby zainteresować masę ludzi...

Krzysztof.   9 #1393 08.05.2018 22:49

To to jeszcze żyje? Od dawna nie używam, zapomniałem, że kiedyś miałem. A było jeszcze coś, co się nazywało Adobe Shockwave, czy jakoś tak...

  #1392 10.04.2018 22:02

Jeżeli nie masz propozycji alternatywy dla Adobe Flash P. lub innego zamiennika a wtyczka jest potrzebna to musisz polubić to co jest i przyzwyczaić się do zamulania .Z tym zamulaniem bywa różnie i ja dla przykładu na moim komputerze nie zauważyłem aż tak widocznego zamulania od tej wtyczki i komputer działa dzisiaj normalnie . Przyczyn powolnego działania komputera może być wiele i mogą nakładać się , choć wystarczy niekiedy jedna aby była odczuwalna zanim się ją naprawi .

synaptyk   8 #1391 23.03.2018 10:13

Zamula wszystkie strony które z niego korzystają

  #1390 18.03.2018 09:13

tylko_prawda spróbuj bez tego syfu pita złożyć w formie elektronicznej. Nawet minsterstwo finansów jest opętane przez ten shit.

  #1389 02.02.2018 21:27
Kisielek   12 #1388 13.01.2018 19:19

@Anonim (niezalogowany): tu masz aktualizator wszystkich wersji do zawsze najnowszych
http://repacks.net/viewtopic.php?f=6&t=238

  #1387 13.01.2018 08:51

Jeden zaktualizował się a drugi nie .Są ze sobą powiązane ,więc najlepiej odinstalować oba i pobrać na nowo . Ten sam instalator Adobe tylko wybrać zaznaczając np. do Opery i do Internet Explorera . U mnie w trakcie odinstalowania Adobe Flash Player jednocześnie odinstalowuje ten ActiveX z komputera ,więc za jednym razem usuwane są oba . Może ktoś zna inny sposób aby aktualizował się jeżeli chcesz aby to robił .

  #1386 11.01.2018 18:53

Witam. Mam Windows 7 .Niedawno program Adobe Flash Player automatycznie zaktualizował się do wersji 28 ale Adobe Flash Player ActiveX pozostał w wersji 27 i jest różnica kilku tygodni w dacie . Pytam o radę, jak mieć obie aktualne wersje ? Propozycje są dwie co można zrobić ale nie wiem która najlepsza 1) całkowicie odinstaluj stary i ponownie pobierz nowy Adobe Flash Player ActiveX ? 2) Czy wystarczy pobrać nową wersję i zainstalować a stara wersja usunie się automatycznie ? 3) Jeszcze trochę czekać aż w końcu pobierze się automatycznie i zaktualizuje do wersji 28 w co wątpię ? Na komputerze wnuczka wersja Adobe na przeglądarkę Opera pobrała się automatycznie i prawie jednocześnie zaktualizowała ten ActiveX na Internet Explorer . Po wyświetleniu instalatora Adobe Flash Player wystarczyło kliknąć zaktualizuj i są dwie wtyczki w programach jako zaktualizowane . Pozdrowienia

  #1385 01.01.2018 13:13

@anonimmmmmmm (niezalogowany): swintuch

  #1384 23.11.2017 22:51

kliknij - sprawdź teraz i jeżeli uruchomisz to będzie działała animacja na obrazku a jeżeli nie uruchomisz to animacja nie będzie działać a tym samym Flash jest wyłączony .

  #1383 23.11.2017 22:48

Musisz wejść na tę stronę i zezwolić na działanie wtyczki i sprawdzić czy jest włączona . Pomoc wtyczki Flash Player
https://helpx.adobe.com/pl/flash-player.html
8 sie 2017 - Sprawdzenie, czy wtyczka Flash Player jest zainstalowana na ... najnowszej wersji, pobierz ją ze strony pobierania wtyczki Adobe Flash Player.
?Włączanie wtyczki Flash ... · ?Problemy z instalacją · ?Problemy związane z ...

  #1382 11.11.2017 22:25

@Bartosz82: "Dlaczego najnowszej wersji nie da się zainstalować na windows XP ?"
Tu masz "Krok 1" i "Krok 2" następnie odznacz te śmieci "Oferty opcjonalne" i pobieraj :)
https://get.adobe.com/pl/flashplayer/otherversions

reklama