r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Fuse CC Preview

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D

Fuse CC to wyjątkowo prosty i intuicyjny program do tworzenia modeli postaci, zarówno realistycznych i ludzkich, jak i bardziej komiksowych. Program ma spełnić potrzeby grafików i animatorów, którzy nie zamierzają zgłębiać tajników modelowania 3D lub dopiero zaczynają przygodę.

W programie możemy złożyć ciało z różnych części, jak głowy, kończyny i inne części ciała dla obojga płci. Szczegóły można dopracować ręcznie. Z biblioteki możemy następnie dobrać ubrania, dostosować ich materiał, krój i kolor. W każdej chwili można wrócić do wcześniejszego kroku tworzenia.

r   e   k   l   a   m   a

Gotową postać można umieścić w bibliotece Creative Cloud, albo w usłudze Mixamo, gdzie zostanie przygotowana do animacji. Co ważne, cały proces nie wymaga szczegółowej wiedzy na temat modelowania 3D, renderowania czy budowania kości dla modeli – wystarczy zapłacić i odebrać gotowy projekt.

Program na razie dostępny jest w darmowej wersji podglądowej. By go pobrać, wystarczy zalogować się na swoje konto Adobe ID i odpowiedzieć na kilka pytań. Gdy produkt zostanie ukończony, będzie częścią abonamentu Creative Cloud.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Adobe zapowiada koniec Flasha i początek łatwego modelowania 3D

40
OPROGRAMOWANIE 01.12.2015 | Anna Rymsza

Do abonentów usługi Creative Cloud firmy Adobe dotarła kolejna aktualizacja. Co ciekawe, tym razem dostaliśmy także nowy program do modelowania postaci i zapowiedź ciekawej przyszłości. Zacznijmy od programu Fuse CC, którego darmową wersję podglądową znajdziecie w naszym katalogu dla Windowsa i Maców. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy mają do czynienia z humanoidalnymi postaciami. W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i innych części ciała dla obojga płci), precyzyjnie je formując z pomocą pędzla lub zestawu parametrów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 10.06.2016 00:45

@80mentor: Pomyślałeś klakierze o prywatności ?! narka

Dementor   37 #1 20.01.2016 12:37

Znakomity program do tworzenia modeli osób i postaci trójwymiarowych. Jest pod jego nie kłamanym wrażeniem!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.