Adobe Fuse CC Adobe Fuse CC Preview

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program

Fuse CC to wyjątkowo prosty i intuicyjny program do tworzenia modeli postaci, zarówno realistycznych i ludzkich, jak i bardziej komiksowych. Program ma spełnić potrzeby grafików i animatorów, którzy nie zamierzają zgłębiać tajników modelowania 3D lub dopiero zaczynają przygodę.

W programie możemy złożyć ciało z różnych części, jak głowy, kończyny i inne części ciała dla obojga płci. Szczegóły można dopracować ręcznie. Z biblioteki możemy następnie dobrać ubrania, dostosować ich materiał, krój i kolor. W każdej chwili można wrócić do wcześniejszego kroku tworzenia.

Gotową postać można umieścić w bibliotece Creative Cloud, albo w usłudze Mixamo, gdzie zostanie przygotowana do animacji. Co ważne, cały proces nie wymaga szczegółowej wiedzy na temat modelowania 3D, renderowania czy budowania kości dla modeli – wystarczy zapłacić i odebrać gotowy projekt.

Program na razie dostępny jest w darmowej wersji podglądowej. By go pobrać, wystarczy zalogować się na swoje konto Adobe ID i odpowiedzieć na kilka pytań. Gdy produkt zostanie ukończony, będzie częścią abonamentu Creative Cloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!