AdwCleaner AdwCleaner 8.2

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

AdwCleaner to jedno z najlepszych narzędzi, które umożliwiają szybkie i skuteczne usunięcie potencjalnie niechcianego oprogramowania (PUP). Doskonale radzi sobie z wszelakiego rodzaju komponentami adware wyświetlającymi niechciane reklamy, czy zmieniającymi ustawienia przeglądarek internetowych, a także instalowanymi przypadkowo zbędnymi paskami narzędziowymi (toolbarami).

Jak korzystać z programu AdwCleaner? Tego dowiecie się z naszej porady.

Niezwykle skuteczne narzędzie do walki ze szkodnikami

AdwCleaner jest programem lekkim, szybkim i bardzo prostym w użyciu. Pozwala skutecznie eliminować problemy związane ze szkodliwymi komponentami, które w większości przypadków instalowane są jako dodatki do przeglądarek internetowych. Z jego pomocą zniwelujemy takie przypadłości jak niemożliwa do zmiany strona startowa przeglądarki, wyświetlanie niepożądanych reklam itp. AdwCleaner uchroni nas również przed szkodnikami wykradającymi nasze poufne dane.

Nie wymaga instalacji i działa niemal bezobsługowo

Narzędzie charakteryzuje się małymi rozmiarami i brakiem konieczności instalacji w systemie. Gotowe jest ono do użycia tuż po pobraniu. AdwCleaner korzysta z gotowych baz oprogramowania do usunięcia, wystarczy więc wykonać skanowanie, a następnie uruchomić wyszukiwania szkodników. Po przeprowadzeniu skanowania użytkownik może przejrzeć jego wyniki. Kolejnym etapem jest czyszczenie. Program zajmuje się wszystkim automatycznie. Na koniec wystarczy jedynie ponownie uruchomić komputer, po tej operacji system powinien być wolny od niechcianych elementów reklamowych.

Kluczowe cechy AdwCleanera:

  • darmowe i skuteczne narzędzie do usuwania szkodników - reklam, toolbarów i wielu innych
  • bardzo prosta obsługa, która nie wymaga specjalistycznej wiedzy
  • nie wymaga instalacji (wersja portable) i oferuje polski interfejs

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy,nie wymaga instalacji,prosty i intuicyjny,szybkość działania
brak
ocena użytkownika
27.09.2020 19:08 • Recenzja do wersji 8.0.7

program idealnie sprawdza się do szybkiego skanowania komputera w poszukiwaniu zagrożeń typu PUP,program nie wymaga instalacji,jeśli wyjdzie nowa wersja sam szybko poinformuje cię o tym,mały rozmiar pliku.
Idealne uzupełnienie już posiadanego głównego AV ,nie wchodzi w inter reakcje z nim ,
Polecam

Były i to duuuuże! Zanim Malwarebytes zaczęło przy nim grzebać!
Z uporem maniaka usuwa wszystkie użytki i wpisy rejestru z IOBit! Jak gdyby dla Malwarebytes było to największe zagrożenie na świecie i w okolicach!
ocena użytkownika
09.11.2018 01:17 • Recenzja do wersji 7.2.4.0

Kiedyś cała obsługa to było kliknięcie jednego guzika i WSZYSTKO działało bez zarzutu, bez ustawiania i zmieniania czegokolwiek! Teraz dorobiono "pincet" przełączników, parametrów i ustawień, które i tak niczego nie zmieniają. W obecnym stanie programowi najlepiej wychodzi wyszukiwanie i usuwanie programów użytkowych konkurencji!