reklama

Affixa 3.2018.04.04

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Affixa to niewielkie narzędzie ułatwiające przesyłanie danych przez serwery pocztowe. Przy użyciu aplikacji możemy szybciej i bezpieczniej przesyłać dowolne pliki przechowywane na dysku twardym, a także wysyłać gotowe projekty lub teksty bezpośrednio z poziomu innych aplikacji (na przykład Microsoft Word).

Affixa to niezbędna aplikacja przeznaczona dla każdego użytkownika, który często przesyła dane przy użyciu konta pocztowego. Z jej pomocą możemy w prosty i szybki sposób załączać pliki do każdej nowej wiadomości, wysyłanej przez najpopularniejsze serwery pocztowe – Gmail, Yahoo, Outlook Web App, Office 365, Zimbra oraz Google Apps.

Obsługa programu jest niezwykle prosta i nie powinna przysporzyć nikomu problemów podczas użytkowania. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji należy uprzednio dodać do niej dowolną ilość kont pocztowych, za pomocą których będziemy przesyłać wiadomości wraz z załącznikami. Pliki możemy przesyłać na dwa różne sposoby – przy użyciu głównego ekranu programu lub bezpośrednio z poziomu innej aplikacji zainstalowanej w systemie Windows.

Affixa stanowi idealne rozwiązanie w przypadku przesyłania utworzonych dokumentów lub innych projektów drogą elektroniczną z poziomu programów biurowych (Adobe Acrobat, Microsoft Word czy Excel). Dotyczy to również przesyłania zarchiwizowanych danych przechowanych na dysku twardym komputera.

Uwaga!

  • Affixa dostępny jest w wersji darmowej, ale posiada ograniczenie pozwalające na dodawanie do programu tylko jednego konta pocztowego.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #3 10.01.2016 11:40

@Attyu (niezalogowany): Ja, bym z takich programów odnoszących się do kont pocztowych raczej nie korzystał, zbyt duża ingerencja w prywatność.

walgav   17 #2 19.06.2015 17:38

również podepnę się pod pytanie poprzednika

  #1 02.01.2014 20:34

Jest jakiś bezpłatny odpowiednik tego ww. programu ? Najlepiej żeby obsługiwał polskie konta pocztowe.

reklama