r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Alior Mobile 2.3.7

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje

Oficjalna aplikacja do obsługi kont i rachunków klientów banku Alior. Pomaga w prosty sposób kontrolować stan konta oraz dokonywać operacji z poziomu naszego smartfonu.

Galeria programu

Aby móc skorzystać z aplikacji należy ją powiązać z kontem bankowym. Cała operacja jest opisana zarówno w programie jak i na stronie www. Sam proces, choć nikomu nie powinien sprawiać problemu, mógłby zostać jeszcze bardziej uproszczony. Niestety zabrakło możliwości logowania prostym pinem. Wprawdzie hasło możemy zastąpić popularnym wężykiem, ale dalej nie likwiduje to potrzeby pamiętani i podania loginu.

Na plus zasługuje wersja demo, pozwalająca zapoznać się z możliwościami programu bez posiadania/dodawania konta. Możliwości aplikacji są spore, możemy zarządzać naszymi rachunkami i kartami, dokonywać przelewów i doładowywać konto. Zastrzeżenia można mieć do interfejsu. Choć prezentuje się dobrze, to jednak niektóre podstawowe operacje wymagają zbyt wielu kliknięć. Interfejs nie jest dopasowany do stylistyki iOS 7.0. Kontrowersje mogą budzić uprawnienia wymagane przez aplikację, dostęp do kontaktu pozwala w prosty sposób wybierać nr. do doładowania, a lokalizacja nawigować do najbliższych bankomatów czy też punktów Alior.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.