Allani - moda, zakupy, wyprzedaże i kody rabatowe Allani - moda, zakupy, wyprzedaże i kody rabatowe

Strona główna iOS Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Allani to aplikacja umożliwiająca wygodne robienie zakupów na jednej z największych platform modowych – Allani.pl. W katalogu znajdują się tysiące produktów znanych marek, które można przeszukiwać, porównywać i kupić przez Internet. Aplikacja zawiera też artykuły z inspiracjami modowymi i propozycje stylistek.

Allani wygodnie przedstawia najnowsze trendy i ofertę najpopularniejszych sklepów internetowych z najlepszymi cenami na odzież, buty, bieliznę, torebki, sukienki, spodnie, kurtki, płaszcze, odzież sportową i akcesoria, takie jak biżuteria, portfele i torebki. Aplikacja przedstawia setki tysięcy markowych produktów i ofertę sklepów multibrandowych, m.in. z Bon Prix, Sarenza, Zalando, Adidas, Answear, Calvin Klein, Diesel, DKNY, Esprit, Gap, New Look, Vero Moda i wielu innych.

Wygodne filtrowanie i sortowanie produktów z wybranej kategorii pomoże znaleźć odpowiednie produkty. Ponadto w wielu przypadkach można porównać ceny podobnych ubrań czy dodatków. Aplikacja informuje też o wyprzedażach i pozwala korzystać z kuponów rabatowych.

Najpopularniejsze kolekcje można też wygodnie oglądać na stronie sklepu Allani.pl.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!