American Truck Simulator

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wielbiciele symulatorów potężnych i wielokołowych samochodów dostawczych na pewno będą chcieli sprawdzić w akcji projekt American Truck Simulator, zwłaszcza jeśli kiedyś planowali udać się do USA. Jak sama nazwa wskazuje, w grze poruszamy się właśnie po Stanach Zjednoczonych, bawiąc się w przewoźnika towarów. Projekt ten oparto na technologii wykorzystanej w uznanej produkcji Euro Truck Simulator 2.

Tytuł umożliwia wirtualne wskoczenie za kierownicę kultowych amerykańskich Tirów, wiernie odwzorowanych w 3D i zachowujących się na jezdniach niczym te prawdziwe. Na początek twórcy oddają do naszej dyspozycji rozległy obszar Kalifornii oraz Nevady, z wiernie odtworzonymi znanymi miejscami, gdzie postaramy się wiązać jakoś koniec z końcem jako biznesmen na kołach. Od zera z minusem na koncie przeobrazimy się we właściciela własnej wielkiej firmy transportowej. Trzeba myśleć i wykonywać zadania.

Tak jak poprzednie projekty producentów, również ten oferuje dokupywanie sobie elementów w paczkach DLC. Przewidziane są nowe drogi do zwiedzania, różne części samochodowe czy upiększenia graficzne. Pod kątem oprawy, American Truck Simulator stawia poprzeczkę jeszcze wyżej, gwarantując pasjonatom naprawdę miłe wrażenia wizualne i niski poziom znudzenia przy wielogodzinnych misjach na długim dystansie.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTS 450 lub Intel HD Graphics 4000

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna rozgrywa się wyłącznie w Kaliforni i pozwala wypełnić ograniczoną liczbę zleceń. Poza tym nie różni się praktycznie wcale od pełnej edycji.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna, rozwój własnej kariery
brak zdarzeń losowych
ocena użytkownika
20.11.2016 15:37

Świetna propozycja na długie wieczory. Jeśli ktoś nie miał styczności z takimi symulatorami to na pewno będzie zadowolony. Oprawa graficzna jest dobra, mapa rozległa, grywalność bez zastrzeżeń. Duży plus za rozwój własnej kariery. Minus za brak zdarzeń losowych, policja zbyt rzadko interweniuje, brak wypadków. Gra może się znudzić jeżeli ktoś nie dostrzega w tym emocji i zabawy.