AnTuTu Benchmark AnTuTu Benchmark 7.1.1

Strona główna Android Narzędzia Benchmarki i diagnostyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

AnTuTu Benchmark to darmowa aplikacja, której twórcy chwalą się ponad 100 milionami użytkowników a która pozwala na gruntowne przetestowania wydajności smartfonów oraz tabletów. Testuje ona wydajność procesora, karty graficznej, pamięci RAM, oraz operacji na pamięci masowej, pozwala również na porównanie z wynikami innych urządzeń.

Po przetestowaniu urządzenia, na który składa się m.in. sprawdzenie wydajności OpenGL 2D i 3D, obliczeniach matematycznych oraz kopiowaniu danych, wyświetla ona wynik całościowy, oraz wszystkie dane składowe. Interfejs najnowszej wersji aplikacji został całkowicie przebudowany. Został on kompletnie przeprojektowany, zrywając z tradycyjnym podejściem i wprowadzając powiew nowoczesności - całość została podzielona na trzy karty, w których do dyspozycji oddano opcje testowania, rankingów oraz informacje o urządzeniu. Obsługa jest obecnie znacznie prostsza, a aplikacja zyskała na czytelności.

Benchmark oprócz typowych, syntetycznych testów i ich wyników udostępnia także wskaźnik określający "doświadczenia użytkownika", który jest określany na podstawie wydajności w wypadku wielozadaniowości oraz wydajności Dalvika. AnTuTu udostępnia również informacje o samym urządzeniu: wersję systemu, używany procesor i układ graficzny, rozdzielczość, a także informacje o kamerze i numerze IMEI urządzenia. Aplikacja jest darmowa, niestety interfejs w języku polskim nie jest dostępny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!