Angry Birds 4.0.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Angry Birds to zręcznościowy fenomen. Gra rozsławiona na urządzeniach przenośnych wydana została także w wersji PC, by również wielbiciele klawiatur oraz myszek mogli poświęcać wolny czas na likwidowaniu zielonych prosiaków. Świnki naraziły się na gniew wkurzonych ptaków poprzez skradnięcie im ich jajek. Zemsta była kwestią czasu. Rozgrywka przetestuje przede wszystkim celność gracza przed monitorem.

Zabawa opiera się na strzelaniu ptakami z procy w kierunku nieprzyjaciół. Z początku zadanie jest dosyć proste, szybko jednak pojawiają się różnego rodzaju fortyfikacje oraz utrudnienia. Rumieńców wszystkiemu nadaje silnik imitujący fizyczne właściwości obiektów oraz materiałów. Szklane ściany posypią się po mocnym uderzeniu, takie drewniane trafione odpowiednio przesuną, a kamień spadnie śwince szybko na głowę.

Im dalej, tym architektura poziomów coraz bardziej zróżnicowana. W kolejnych wyzwaniach pomogą jednak wprowadzane stopniowo nowe rodzaje upierzonych podopiecznych. Będą rozdzielać się w locie na mniejsze ptaki, przyśpieszać w powietrzu czy eksplodować we wskazanym momencie. Czasami kluczem do zwycięstwa będzie więc odpowiednie wykorzystanie mocy dostępnych bohaterów.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje cały pierwszy epizod gry, na który składa się niemal 200 poziomów. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki i zabawę na długo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

grafika, dźwięk, pomysł i wykonanie, długość rozgrywki
brak
ocena użytkownika
05.11.2016 21:51 • Recenzja do wersji 4.0.0

Świetna propozycja na długie wieczory. Grywalność dużo lepsza niż na smartfonach, sterowanie myszką łatwe i przyjemne. Szkoda że gry z tej serii są płatne. Grafika bardzo dobra, dźwięk i muzyka również. Wersja testowa to 189 etapów - cały pierwszy świat, wersja pełna to już 10 światów, a więc kupując grę mamy niesamowicie długą i pasjonującą rozgrywkę. Mój dzisiejszy wieczór to Angry Birds 4.0.0 a jutro kolejne serie :) Polecam.