r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AntiVirenKit InternetSecurity 2005 - nowe zabezpieczenia

Strona główna Aktualności

O autorze

15 czerwca pojawi się nowa wersja pakietu antywirusowego firmy G DATA Software. Jak zapowiadają przedstawiciele producenta, AntiVirenKit Internet Security 2005 ma być odpowiedzią na najnowsze zagrożenia pochodzące z Internetu.

Pakiet oprócz programu antywirusowego i firewalla zawiera szereg innych składników, które czuwać mają nad bezpieczeństwem i wygodą użytkownika. Dzięki temu pakiet ma skutecznie walczyć ze spamem, dialerami i oprogramowaniem szpiegującym, ma rownież blokować reklamy, a także chronić naszą prywatność.

Do najważniejszych nowości należeć mają jednak systemy chroniące przed phishingiem i pharmingiem, który prawdopodobnie w najbliższym czasie będzie największym zagrożeniem internetowym. Ta metoda oszustw polega na zmianie adresów serwerów nazw, skutkiem czego nieświadomy użytkownik wchodzi na fałszywą stronę internetową, przygotowaną w celu przechwycenia poufnych danych, np. danych do logowania w serwisach bankowych. Tego typu atak można przeprowadzić zarówno na pojedynczy komputer jak również w skali masowej.

Wg informacji jakie podał producent cena pakietu AntiVirenKit InternetSecurity 2005 ma wynieść 299 zł z VAT.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.