r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Any.do: To-Do List, Calendar, Reminders & Tasks 4.16.0

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania

Any.Do to wygodne połączenie listy rzeczy do zrobienia i aplikacji do obsługi kalendarza. Aplikację można wykorzystać nie tylko do planowania swoich prywatnych zadań, ale też pracy zespołowej. Dzięki obsłudze różnych kalendarzy i możliwości grupowania zadań można oddzielać życie prywatne od zawodowego i zarządzać wieloma projektami.

Dane synchronizowane są z chmurą i można korzystać z Any.Do także w przeglądarce. Aplikacja może też mieć dostęp do kalendarzy iCloud i innych zapisanych na urządzeniu. Utworzone zadania mogą być opatrzone komentarzem, notatką, oznaczone gwiazdką, można też dodawać do nich załączniki z Dropboksa. Ponadto można ustawiać powiadomienia, także cykliczne, dla powtarzających się zadań. Zadania i przypomnienia można udostępniać innym użytkownikom, a wykonane „przekreślić” palcem.

r   e   k   l   a   m   a

Any.Do doskonale współpracuje z Siri.

Po uruchomieniu aplikacja umożliwia zalogowanie się kontem Google, Facebookiem lub tradycyjnie e-mailem i hasłem.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale niektóre zaawansowane funkcje są płatne – na przykład możliwość zmiany skórki programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Any.Do 4: świetny organizer mobilny w końcu ma kalendarz

9
OPROGRAMOWANIE 11.05.2017 | Anna Rymsza

Any.Do to świetna aplikacja do planowania czasu i układania zadań, znana też z estetycznego i dobrze przemyślanego interfejsu. Po dzisiejszej aktualizacji jest jeszcze lepsza – pojawił się w niej wbudowany widok kalendarza, w którym można planować zadania i wydarzenia w powiązaniu z datami. Kalendarz w Any.Do nie różni się od tego, co znajdziemy w innych aplikacjach. Można tu dodawać wydarzenia i przypomnienia o zadaniach do wykonania, planując w ten sposób dzień co do godziny. Do dyspozycji mamy widok kolejnych dni oraz całego miesiąca. Co ważne, z Any.Do można korzystać samodzielnie lub z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.