r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AnySoftKeyboard 1.9-r1

Strona główna Android Personalizacja Klawiatury

AnySoftKeyboard to programowa klawiatura na Androida. Z wielu podobnych aplikacji wyróżnia się poszanowaniem prywatności użytkownika.

Podczas konfiguracji użytkownik może opcjonalnie nadać uprawnienia do kontaktów. Nie ma jednak takiego wymogu. Na tym kończą się wszystkie prośby o dostęp do danych. Klawiatura nie wysyła żadnych informacji na serwery producenta – wszystkie prywatne dane pozostają na smartfonie.

AnySoftKeyboard ma spore możliwości personalizacji. Użytkownik może wybrać jeden z dostępnych układów klawiatury – QWERTY, kompaktowy, Dvorak, Colemak czy Terminal. Dostępne są również tematy, które wpływają na schemat kolorów – oprócz domyślnych, można pobrać nowe. Dostępne opcje umożliwiają również konfigurację górnego wiersza, umieszczonego nad klawiszami oraz najniższego wiersza.

Klawiatura wspiera gesty, które wykonywane są na klawiszach i dają szybki dostęp do określonych zadań. AnySoftKeyboard dostępna jest w języku polskim, brakuje jednak polskiego słownika.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Klawiatura ekranowa na Androida, która ochroni twoją prywatność

40
04.02.2018  •  Mateusz Budzeń

Osoby ceniące prywatność mają zastrzeżenia do popularnych klawiatur na Androida. Nie chodzi o ich jakość, ta bowiem stoi na wysokim poziomie. Niezadowolenie wzbudza podejście producentów do prywatności. Jeśli należysz do tej niezadowolonej grupy, to mamy dla Ciebie propozycję – klawiaturę AnySoftKeyboard. Najpopularniejsze klawiatury programowe na Androida, jak Gboard czy SwiftKey, to świetnie oprogramowanie. Pisze się na nich wygodnie, oferują bogatą listę dodatkowych funkcji i możliwości personalizacji. Niestety, za ich skuteczne algorytmy przewidujące słowa, użytkownicy oddają prywatność…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.