ApowerMirror ApowerMirror 1.0.8.2

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Inne programy dla urządzeń mobilnych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ApowerMirror to narzędzie, które pozwala na obsługiwanie smartfonów i tabletów na komputerze z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows lub Mac przy pomocy klawiatury i myszki.

Obraz ze smartfonu na ekranie komputera

Nie da się ukryć, że wykonywanie rozmaitych operacji na smartfonie i tablecie bywa kłopotliwe, zwłaszcza jeśli mówimy o zarządzaniu posiadanymi dokumentami, zapoznawaniu się z prezentacjami multimedialnymi czy też graniu w niektóre produkcje. Z pomocą przychodzi ApowerMirror, czyli program, w którym przesyłanie obrazu między dwoma urządzenia odbywa się na zasadzie streamingu (wykorzystywana jest sieć bezprzewodowa). Dzięki temu możemy swobodnie korzystać z urządzeń przenośnych w dość niekonwencjonalny sposób.

Wysyłanie SMS-ów z komputera

ApowerMirror warto zainstalować także wtedy, gdy wysyłamy sporo SMS-ów i nie chcemy wpisać treści wiadomości przy użyciu ekranu dotykowego, ale za pomocą tradycyjnej klawiatury. Zastosowań opisywanego narzędzia jest oczywiście znacznie więcej, a to, w jaki sposób zrobimy z niego użytek zależy już od naszych potrzeb.

Nie tylko Android, ale również iOS

W tym przypadku opisujemy wersję na Androida, ale warto pamiętać, że ApowerMirror obsługuje także produkty firmy Apple. Oprócz tego użytkownicy, którzy posiadają smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym obsługujące Chromecast mogą zainstalować ApowerMirror w celu udostępniania obrazu na monitorze komputera. Ponadto wszystkie urządzenia z iOS-em wyposażone w funkcję AirPlay mogą wyświetlać ekran telefonu komórkowego na pececie.

Dodatkowe, niemniej przydatne funkcje

ApowerMirror zawiera także dodatkowe opcje pozwalające chociażby na nagrywanie operacji wykonywanych na smartfonie lub tablecie i sporządzanie zrzutów ekranów z wybranych aplikacji.

Kluczowe cechy ApowerMirror:

  • świetne narzędzie do obsługi smartfonów z poziomu komputera
  • obsługa platformy dekstopowej Windows oraz Mac OS, a także mobilnej Android i iOS
  • umożliwia wygodną komunikację tekstową poprzez SMS, ale nie tylko
  • wspiera połączenie bezprzewodowe oraz za pośrednictwem kabla USB
  • dysponuje funkcją nagrywania operacji wykonywanych na urządzeniu mobilnym oraz tworzenia screenshotów

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!