App Usage App Usage 5.17

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu
Pobierz program
lub zeskanuj:

App Usage to aplikacja monitorująca czas używania smartfonu i zainstalowanych na nim aplikacji. Może upominać, jeśli zbyt długo korzystamy ze smartfonu, pozwala też łatwo zarządzać aplikacjami i odinstalować niepotrzebne.

W App usage przede wszystkim możemy zbierać dane na temat tego, jak długo korzystamy z aplikacji i historię ich uruchomień. Dane te można zobaczyć na widoku kalendarza, wykresie słupkowym i osi czasu. Z kalendarza można przejść do widoku dnia i zobaczyć podsumowanie, wykres z podziałem na poszczególne aplikacje i oś czasu dnia. Aplikacja podaje też trendy w ostatnim tygodniu i miesiącu.

W obszarze powiadomień można otrzymywać informacje o czasie korzystania ze smartfonu każdego dnia, najpopularniejszych aplikacjach lub ostrzeżenie, że spędzamy z nim za dużo czasu.

App usage zapisuje też historię instalowanych i odinstalowanych aplikacji. W osobnym widoku można ponadto zobaczyć listę zainstalowanych aplikacji, sprawdzić ilość wolnego miejsca, posortować aplikacje po czasie użytkowania lub innych kryteriach i odinstalować niepotrzebne.

Wszystkie dane można eksportować w formacie CSV.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!