Arclab MailList Controller Arclab MailList Controller 12.9.4

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Arclab MailList Controller to podstawowa i zarazem bezpłatna edycja narzędzia przeznaczonego do wysyłania spersonalizowanych wiadomości e-mail do wielu odbiorców jednocześnie. Jego funkcjonalność docenią z pewnością osoby, które podczas swojej pracy wysyłają różnego rodzaju newslettery, kampanie reklamowe, ogłoszenia itp.

Wersja bezpłatna pozwala na stworzenie maksymalnie jednej listy z 50 odbiorcami. Atutem aplikacji jest prosta i intuicyjna obsługa, która nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom. Przygotowywanie efektownej wiadomości również nie stanowi problemu dzięki zintegrowanemu edytorowi WYSIWYG. Wszelakie wprowadzane zmiany są od razu widoczne na ekranie, a dodatkowo w ręce użytkownika trafia zbiór kilkunastu gotowych szablonów wiadomości.

Arclab MailList Controller obsługuje serwery poczty przychodzącej/wychodzące SMTP/ESMTP i POP3/IMAP (SSL/TLS). Oferuje on również wsparcie dla ODBC i umożliwia import danych z plików w formatach CSV oraz Excela i Accessa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!