Art of Fighting: Trouble in South Town 1.4

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Dzięki zdolnym fanom, pamięć o przykurzonych seriach gier jest wciąż żywa. Art of Fighting, bijatyka sprzed dekad, doczekała się duchowego spadkobiercy w postaci projektu AOF: Trouble in South Town, który pozwala zatęsknić za dawnymi czasami zabaw przy automatach. W przygotowanie tego darmowego tytułu twórcy włożyli przeszło cztery lata ciężkiej pracy. Końcowy efekt jest naprawdę niesamowity.

Już animacja wprowadzająca jakością wykonania daje do myślenia, a przerywników na świetnym poziomie mamy tutaj potem dużo więcej, dopowiadanych ilustracjami. W trackie samych bitew, bowiem chodzi w tejże grze oczywiście o parcie przed siebie i eliminowanie kolejnych zastępów nieprzyjaciół, także widać przywiązanie do drobnych detali. Ruchy bohatera płynnie się łącza, może dobijać powalonych. W tle jest chaos.

Do wyboru dostajemy aż sześć postaci reprezentujących różne style walki. Miłośnicy oryginalnej serii z pewnością rozpoznają znane twarze. Jak to w chodzonych bijatykach bywa, nie zabrakło przedmiotów do zebrania, wypadających z szybko pokonanych przeciwników, jak również elementów otoczenia, które da się wykorzystać w starciach. Rzecz jasna pod koniec każdego poziomu rzuci nam wyzwanie też jakiś mocny boss.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!