r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Art of Fighting: Trouble in South Town 1.4

Strona główna Windows Gry Bijatyki

Dzięki zdolnym fanom, pamięć o przykurzonych seriach gier jest wciąż żywa. Art of Fighting, bijatyka sprzed dekad, doczekała się duchowego spadkobiercy w postaci projektu AOF: Trouble in South Town, który pozwala zatęsknić za dawnymi czasami zabaw przy automatach. W przygotowanie tego darmowego tytułu twórcy włożyli przeszło cztery lata ciężkiej pracy. Końcowy efekt jest naprawdę niesamowity.

Galeria programu

Już animacja wprowadzająca jakością wykonania daje do myślenia, a przerywników na świetnym poziomie mamy tutaj potem dużo więcej, dopowiadanych ilustracjami. W trackie samych bitew, bowiem chodzi w tejże grze oczywiście o parcie przed siebie i eliminowanie kolejnych zastępów nieprzyjaciół, także widać przywiązanie do drobnych detali. Ruchy bohatera płynnie się łącza, może dobijać powalonych. W tle jest chaos.

Do wyboru dostajemy aż sześć postaci reprezentujących różne style walki. Miłośnicy oryginalnej serii z pewnością rozpoznają znane twarze. Jak to w chodzonych bijatykach bywa, nie zabrakło przedmiotów do zebrania, wypadających z szybko pokonanych przeciwników, jak również elementów otoczenia, które da się wykorzystać w starciach. Rzecz jasna pod koniec każdego poziomu rzuci nam wyzwanie też jakiś mocny boss.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 17.07.2016 21:41

W Art of Fighting przycinałem na automatach to były dopiero ciekawe czasy:)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.