ArtBot 1.12

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dołącz do szaleństwa na punkcie neurosztuki, wgraj swoje ulubione dzieło sztuki, dodaj swoje zdjęcie i patrz, jak sztuczna inteligencja przekształca je w coś, co mógłby namalować Rembrandt czy Van Gogh.

Aplikacja oferuje też zestaw szablonów, z którymi możesz eksperymentować na swoich fotkach, takich jak rozmaite szkice, oleje czy akwarele.

Uwaga: aplikacja wymaga posiadania konta na Facebooku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nie tylko Prisma. Aplikacje, które zamienią fotkę w sztukę i działają też na Androidzie

12
11.07.2016  •  Adam Golański

Prisma dostępna jest obecnie tylko na urządzenia z systemem iOS 8+. W bliżej nieokreślonej przyszłości pojawić ma się wersja na Androida. Jeśli nie macie iPhone’a, a macie zapędy do transformowania swoich fotografii, możemy polecić Wam kilka podobnych do Prismy narzędzi, które również przynoszą ciekawe wizualnie efekty. Pikazo Dla Pikazo wszystko jest sztuką – mówią autorzy. Ta mobilna aplikacja może nie zdobyła takiego rozgłosu jak Prisma, ale podobnie jak ona wykorzystuje sieci neuronowe do symulowania sposobów, w jakie mózg może widzieć i przetwarzać obrazy. Efekty są albo bardzo ciekawe,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych