ArtRage Touch ArtRage Touch 1.0

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ArtRage Touch to odmiana popularnego programu do malowania na komputerze, wykorzystująca interfejs Modern. To wydanie sprawdzi się najlepiej na urządzeniach z Windowsem, wyposażonych w ekrany dotykowe. Aplikacja jest w stanie wykorzystać także rysiki dołączone do takich urządzeń.

ArtRage bardzo dobrze symuluje naturalne narzędzia malarskie, jak farby olejne, akwarele, pastele, aerograf i różnego typu kredki. Każde narzędzie posiada własny zestaw ustawień, dzięki któremu można dostosować jego zachowanie, a ulubione zestawy parametrów można zachować do późniejszego wykorzystania.

ArtRage Touch, podobnie jak jego rodzeństwo, pozwala malować na warstwach i łączyć warstwy na wiele sposobów. Tu również można podłożyć sobie zdjęcie referencyjne lub skorzystać z możliwości wyświetlania obrazu nad płótnem. Podstawę obrazu również można dobrać do własnych potrzeb, konfigurując teksturę, głębokość i ziarno. W porównaniu do wersji desktopowej zabrakło między innymi możliwości malowania symetrycznego.

Aplikacja kosztuje 33 złote. Przed zakupem można ją testować przez 6 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!