r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ArtRage Touch 1.0

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania

ArtRage Touch to odmiana popularnego programu do malowania na komputerze, wykorzystująca interfejs Modern. To wydanie sprawdzi się najlepiej na urządzeniach z Windowsem, wyposażonych w ekrany dotykowe. Aplikacja jest w stanie wykorzystać także rysiki dołączone do takich urządzeń.

ArtRage bardzo dobrze symuluje naturalne narzędzia malarskie, jak farby olejne, akwarele, pastele, aerograf i różnego typu kredki. Każde narzędzie posiada własny zestaw ustawień, dzięki któremu można dostosować jego zachowanie, a ulubione zestawy parametrów można zachować do późniejszego wykorzystania.

r   e   k   l   a   m   a

ArtRage Touch, podobnie jak jego rodzeństwo, pozwala malować na warstwach i łączyć warstwy na wiele sposobów. Tu również można podłożyć sobie zdjęcie referencyjne lub skorzystać z możliwości wyświetlania obrazu nad płótnem. Podstawę obrazu również można dobrać do własnych potrzeb, konfigurując teksturę, głębokość i ziarno. W porównaniu do wersji desktopowej zabrakło między innymi możliwości malowania symetrycznego.

Aplikacja kosztuje 33 złote. Przed zakupem można ją testować przez 6 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

ArtRage Touch – na tabletach z kafelkami też można malować

0
OPROGRAMOWANIE 16.02.2015 | Anna Rymsza

ArtRage, jeden z popularniejszych programów do malowania na komputerze, przypuścił ofensywę na kolejne platformy. Wersja dla Androida przestała być dostępna jedynie na nowych Galaxy Note i znalazła się w Google Play dla wszystkich, a podczas minionego weekendu w Windows Store umieszczona została specjalna wersja programu, przeznaczona dla urządzeń z Windowsem i ekranami dotykowymi. Tym samym wydawca ArtRage otworzył sobie drogę do nadchodzącego Windowsa 10. Pozostaje czekać na możliwość pracy nad jednym rysunkiem na różnych platformach. Wersja dla Androida niczym nie różni się od tego, co…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 03.11.2015 23:05

dobry program, prosty interfejs!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.