Artlantis Render Artlantis Render 7.0.2.1

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Artlantis Render to samodzielny silnik renderujący fotorealistyczne, fizycznie poprawne obrazy, przeznaczony dla architektów i projektantów wnętrz. Jego ogromną zaletą jest możliwość wprowadzania zmian w oświetleniu sceny w czasie rzeczywistym w oknie podglądu.

Artlantis Render pozwala pracować z naturalnym i sztucznym światłem (IES, neon i wiele innych), przy czym oświetlenie naturalne można dostosować do pory roku i dnia. Do wyboru mamy tu kamery ortograficzne i wprowadzające perspektywę, a także efekty postprodukcji, jak winiety, ustawienia balansu bieli czy filtry fotograficzne.

Dzięki dostępności wtyczek do eksportu danych dla innych programów, Artlantis Render może pracować z wieloma narzędziami do modelowania, jak 3ds Max, Maya, SketchUp, AutoCad, Revit, Lightwave, Rhino, ArchiCAD i inne. Artlantis Render odczytuje formaty DXF, DWG, DWF, OBJ, FBX i 3ds, przy czym w tym ostatnim przypadku Artlantis jest w stanie odzyskać niektóre informacje o teksturach i źródłach światła.

Artlantis Render w wersji próbnej działa przez 30 dni od pierwszego uruchomienia. Od wersji Studio różni się tym, że nie ma możliwości renderowania animacji i interaktywnych panoram dla gogli VR.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!