Ashampoo AntiSpy Ashampoo AntiSpy 1.1.0.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ashampoo AntiSpy to program, który pozwala wyłączyć domyślne mechanizmy zbierające dane o użytkowniku w Windowsie 10.

Ashampoo AntiSpy jest bardzo prosty. W niewielkim oknie znajdziemy listę opcji, które można włączyć bądź wyłączyć. Ustawienia zostały podzielone na kilka kategorii: dostęp do mikrofonu, dostęp do kamerki, położenie, informacje o koncie, Cortana, kontakty, kalendarz, wiadomości, łączność i ustawienia ogólne.

W opcjach znajdziemy między innymi możliwość zablokowania dostępu do informacji o koncie, kontaktach, wiadomościach oraz do kamerki i mikrofonu z poziomu aplikacji, możliwość wyłączenia wysyłania statystyk o pisaniu do Microsoftu czy opcje związane z personalizacją reklam. Tu także można włączyć opcję Do Not Track dla Edge'a.

ustawienia widoczne w programie znajdziemy także w ustawieniach prywatności systemu, ale tu zostały podane w przystępniejszej postaci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Mały instalator, prosty interfejs
Brak polskiej wersji językowej
ocena użytkownika
13.10.2015 20:41 • Recenzja do wersji 1.0

Świetny program do ochrony prywatności w systemie Windows 10. Program oferuje kontrolę nad ustawieniami prywatności zgromadzonymi w prostym interfejsie. Brakuje trochę polskiej wersji językowej, ale mimo to program jest łatwy w obsłudze. W programie możemy m.in wyłączyć lokalizacje, funkcje biometryczne, powiadomienia, czy poprostu zablokować wykorzystanie kamery przez aplikacje.