Asphalt 9: Legends Asphalt 9: Legends 2.7.3a

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Asphalt 9: Legends to kolejna część serii zręcznościowych gier wyścigowych. Poprzednie odsłony cyklu zdobyły uznanie wielu graczy.

W grze Asphalt 9: Legends nie mogło zabraknąć wiernie odwzorowanych samochodów najbardziej znanych producentów. Dlatego też podczas rozgrywki zasiądziemy za kierownicą pojazdów wyprodukowanych przez Ferrari, Porsche, Lamborghini i W Motors. By zachęcić do rozgrywki mniej doświadczonych graczy przygotowano specjalny tryb, w którym kontrolowanie auta odbywa się na zasadach znanych z gier typu „endless runner”. Nasza rola ogranicza się do driftowania, korzystania z nitro oraz wybierania jednej z dwóch dostępnych ścieżek na danej trasie.

Asphalt 9: Legends zawiera rozbudowany tryb kariery, w którym znajdziemy ponad 60 sezonów oraz 800 wydarzeń. Oprócz niego produkcja umożliwia rywalizację z innymi graczami za pośrednictwem sieci (w jednej sesji może wziąć udział maksymalnie ośmiu użytkowników).

W toku kampanii możemy łącznie odblokować ponad 50 super szybkich samochodów. Asphalt 9: Legends pozwala oczywiście na modyfikowanie wyglądu pojazdów za pomocą wbudowanego edytora, dzięki któremu zmienimy kolor lakieru i nie tylko.

Asphalt 9: Legends jest dostępny do pobrania za darmo. Mimo wszystko podczas rozgrywki natkniemy się na mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze kupimy specjalne tokeny, które pozwolą nam szybciej osiągać postępy w zabawie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!