Asphalt 8: Airborne oraz Ustawka (PC!) na weekend

Asphalt 8: Airborne oraz Ustawka (PC!) na weekend

Asphalt 8: Airborne oraz Ustawka (PC!) na weekend
Rafał Szramowiat
15.08.2015 10:30

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy tym razem aż 2 pozycje - Asphalt 8: Airborne – widowiskowe wyścigi w świetnej oprawie audiowizualnej oraz Ustawkę - rodzimą karciankę z klimatem osadzoną w scenerii blokowisk, która przedstawia walki kiboli i innych chuliganów.

Ustawka jest co prawda grą polecaną przez nas kilka tygodni temu lecz jedynie w wersji mobilnej, dziś prezentujemy ją na komputery PC z systemem Windows! Tymczasem Asphalt 8: Airborne przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Asphalt 8: Airborne - Launch Trailer

Asphalt 8: Airborne najlepiej opisać słowami: więcej, lepiej, szybciej, ładniej. Autorzy poprawili i rozbudowali prawie każdy element poprzedniej części dodając do niej kilka nowych, widowiskowych zagrywek.

Główna z nich skupia się wokół powietrznych akrobacji. Trasy pełne są miejsc pozwalających pojazdom wzbijać się i szybować w powietrzu, kręcić beczki i wykonywać inne nienaturalne, aczkolwiek widowiskowe akrobacje.

Zdecydowana większość samochodów jak i samych tras została przygotowana na nowo. Owszem, co jakiś czas fragmenty torów wyglądają znajomo, ale to nie częste wrażenie. Każda trasa posiada 2 warianty, a do tego sporą ilość dróg alternatywnych, a także ukrytych skrótów.

Ścigać możemy się w kilku trybach, również w multiplayer. Niestety w tej fazie rozgrywki znacznie podniesiono poziom mikropłatności. Ukończenie całej kampanii (sezonów), bez sięgania po dodatkowe środki jest prawie niemożliwe. Oczywiście nadal możemy bawić się na wcześniejszych trasach oraz w pozostałych trybach, ale oddech mikropłatności będziemy czuli o wiele częściej niż w części 7.

Oprawa graficzna zasługuje na duże uznanie, bowiem na pełnych detalach jest to jedna z lepiej wyglądając gier na Androida. Jeszcze większe wrażenie robi bogata i zróżnicowana oprawa audio. Takie połączenie sprawia, że człowiek czasem chciałby zapomnieć o wyścigu i skupić się na przyjemnościach płynących z jazdy po pięknych trasach przy akompaniamencie świetnej muzyki i dźwięków.

Asphalt 8: Airborne dostępny jest za darmo, a dla fanów wyścigów powinien stanowić pozycję obowiązkową. Być może nie każdemu przypadnie do gustu ich arcadowy charakter, ale za to trudno odmówić autorom konsekwencji w rozwoju serii ;-).

Grę Asphalt 8: Airborne można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Programy (dla Windows Phone) -> Gry.

Natomiast grę Ustawka pobierzemy w dziale: Programy -> Gry -> logiczne i karciane.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Asphalt 8: Airborne na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (29)