Asphalt 8: Airborne oraz Ustawka (PC!) na weekend

Asphalt 8: Airborne oraz Ustawka (PC!) na weekend
15.08.2015 10:30
Asphalt 8: Airborne oraz Ustawka (PC!) na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy tym razem aż 2 pozycje - Asphalt 8: Airborne – widowiskowe wyścigi w świetnej oprawie audiowizualnej oraz Ustawkę - rodzimą karciankę z klimatem osadzoną w scenerii blokowisk, która przedstawia walki kiboli i innych chuliganów.

Ustawka jest co prawda grą polecaną przez nas kilka tygodni temu lecz jedynie w wersji mobilnej, dziś prezentujemy ją na komputery PC z systemem Windows! Tymczasem Asphalt 8: Airborne przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Asphalt 8: Airborne - Launch Trailer

Asphalt 8: Airborne najlepiej opisać słowami: więcej, lepiej, szybciej, ładniej. Autorzy poprawili i rozbudowali prawie każdy element poprzedniej części dodając do niej kilka nowych, widowiskowych zagrywek.

Główna z nich skupia się wokół powietrznych akrobacji. Trasy pełne są miejsc pozwalających pojazdom wzbijać się i szybować w powietrzu, kręcić beczki i wykonywać inne nienaturalne, aczkolwiek widowiskowe akrobacje.

Zdecydowana większość samochodów jak i samych tras została przygotowana na nowo. Owszem, co jakiś czas fragmenty torów wyglądają znajomo, ale to nie częste wrażenie. Każda trasa posiada 2 warianty, a do tego sporą ilość dróg alternatywnych, a także ukrytych skrótów.

Ścigać możemy się w kilku trybach, również w multiplayer. Niestety w tej fazie rozgrywki znacznie podniesiono poziom mikropłatności. Ukończenie całej kampanii (sezonów), bez sięgania po dodatkowe środki jest prawie niemożliwe. Oczywiście nadal możemy bawić się na wcześniejszych trasach oraz w pozostałych trybach, ale oddech mikropłatności będziemy czuli o wiele częściej niż w części 7.

Oprawa graficzna zasługuje na duże uznanie, bowiem na pełnych detalach jest to jedna z lepiej wyglądając gier na Androida. Jeszcze większe wrażenie robi bogata i zróżnicowana oprawa audio. Takie połączenie sprawia, że człowiek czasem chciałby zapomnieć o wyścigu i skupić się na przyjemnościach płynących z jazdy po pięknych trasach przy akompaniamencie świetnej muzyki i dźwięków.

Asphalt 8: Airborne dostępny jest za darmo, a dla fanów wyścigów powinien stanowić pozycję obowiązkową. Być może nie każdemu przypadnie do gustu ich arcadowy charakter, ale za to trudno odmówić autorom konsekwencji w rozwoju serii ;-).

Grę Asphalt 8: Airborne można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Programy (dla Windows Phone) -> Gry.

Natomiast grę Ustawka pobierzemy w dziale: Programy -> Gry -> logiczne i karciane.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Asphalt 8: Airborne na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)