Asystent HRM 2018 18.8.27

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Asystent HRM to program do zarządzania zasobami ludzkimi i prowadzenia projektów rekrutacyjnych.

Aplikacja składa się z kilku modułów, umożliwiających przechowywanie danych zarówno o kandydatach biorących udział w procesie rekrutacji (dane adresowe, informacje o wykształceniu, doświadczeniu, znajomości języków obcych itd.), a także zleceniodawcach. Ponadto Asystent HRM posiada wiele funkcji ułatwiających prowadzenie i realizację projektów oraz powierzonych zleceń - m.in. planowanie zadań, przydzielanie do nich kandydatów, określanie etapu realizacji, archiwizację kontaktów z klientem i rekrutowaną osobą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 20.06.2017 15:34

Ogólnie prosty program, nawet grafika nie jest zbytnio rozbudowana, ale funkcjonalność jest wystarczająca. Prosty i spoko. Lepsze to niz papierowa forma zbierania informacji, czy Excel. Pozniej po wprowadzeniu danych pracownika do tego progrmau jakiegos zatrudniam i wprowadzam do drugiego programu online http://www.systim.pl i tam juz calkowicie prowasze wszystko dla niego - umowy, swiadectwa pracy, rachunki itd. Takze fajnie mi sie te dwa programy łączą ze sobą.

  #4 25.04.2014 20:16

Rozsądny program rozsądna cena i rozsądnie gadający ludzie na infolini. Faktem jest to, że program ma zbyt wiele opcji, które są do prowadzenia całej firmy rekrutacyjnej a nie jedynie procesu rekturacji.

  #3 15.12.2013 12:50

Jesat o>k ale mało przejrzysty. Poza tym do celów rekrutacji niepotrzebne są inne moduły utrudniające pracę. Są po prostu niepotrzebne

  #2 25.05.2013 11:58

To prawda, troche wolne z serwerem, choć nie zawsze ;) ale za taką kasę, której chcą, to tej lasy programu nie znajdziejsz ;)

  #1 30.04.2012 17:18

Wiele programów widziałem do HR, ten najbardziej mi przypadł do gustu ma kilka niedoróbek. Zasadniczo polecam ten program, najlepszy z tych co oglądałem. Jedyne co mnie boli to to, że przy pracy z serwerem zdalnym ma spowolnienia ... Panowie z BOK tłumaczą to wolnym łączem klient serwer.