reklama

Auslogics Registry Fixer

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Registry Fixer to skuteczne narzędzie do kompleksowej optymalizacji rejestru systemowego Windows, która zapewnia szybką i stabilną pracę komputera. Pozwala ono m.in. usuwać nieaktualne klucze, naprawiać uszkodzone wpisy oraz defragmentować cały rejestr.

Podobnie jak inne programy tego producenta, tak również Auslogics Registry Fixer wyposażony został w przyjazny użytkownikowi i prosty w obsłudze interfejs graficzny. Jego rdzeniem jest moduł do wykrywania oraz usuwania wszelakich nieprawidłowości w rejestrze Windows, które w znaczący sposób przekładać się mogą na spowolnienie pracy systemu, a w niektórych przypadkach nawet na jego awarię lub występowanie konfliktów.

Narzędzie podczas analizy rejestru skupia się m.in. na błędach powodowanych przez zainstalowane na komputerze oprogramowanie (lub jego pozostałościach po odinstalowywaniu) oraz ogólnej konfiguracji systemu, która ma istotny wpływ na wydajność komputera. Auslogics Registry Fixer potrafi niwelować problemy z odniesieniami do nieistniejących plików i folderów, skrótami do nieistniejących aplikacji i wpisami dotyczącymi bibliotek DLL, błędnymi lub całkowicie zbędnymi wpisami w rejestrze, referencjami do sterowników, niepoprawnymi regułami zapory sieciowej oraz wieloma innymi, które pogarszają kondycję systemu.

Do dyspozycji użytkownika pozostaje także narzędzie do defragmentacji rejestru systemowego, którego celem działania jest zwiększenie szybkości dostępu do rejestru poprzez scalanie niewykorzystywanej przestrzeni (np. po usuniętych wcześniej błędach) w pliku zawierającym ustawienia systemu i innych zainstalowanych aplikacjach. Ponadto Auslogics Registry Fixer tworzy kopie zapasowe rejestru i umożliwia przywrócenie dowolnej z nich, a co za tym idzie cofnięcie wprowadzonych przez program zmian w systemie.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na usunięcie jedynie 15 pozycji spośród wszystkich wykrytych nieprawidłowości. Nie są również dostępne wszystkie z oferowanych funkcji i narzędzi do optymalizacji systemu.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #11 07.02.2013 17:02

Może nie jest tak skuteczny jak wersja A.R.Cleaner ale i tak jest bardzo dobry.

NeoNek   2 #10 03.02.2013 11:58

Nie sprawdza się nie polecam.

  #9 12.12.2012 08:06

Registry cleaner tej samej firmy jest darmowy i dużo lepszy.

  #8 25.09.2012 14:00

Po pierwsze, ten program nie ma wersji Pro. Po drugie, owszem nie jest tak znany jak A.R.Cleaner ale z pewnością nie jest bezużyteczny.

  #7 20.09.2012 21:13

program dobry ale w wersji pro

  #6 10.09.2012 18:15

Program jest kompletnie bezużyteczny. Zrobiłem test, Auslogics Registry Cleaner wykrył 19 błędów, Fixer wykrył 12... Co to znaczy, skoro silnik jest tej samej firmy? Do tego przecież (Auslogics) Cleaner i Defrag są darmowe, to dlaczego ten program jest płatny? Ten program jest kompletnie bezużyteczny.

Amicus   2 #5 31.05.2012 15:25

Bzdura, jest bardzo dobrym programem, tylko trzeba go sobie uaktualnić, różni się i to bardzo od poprzedniej wersji.

  #4 25.05.2012 14:55

Auslogics Registry Cleaner jest dobry, ale fixer to badziewie i bardziej przypomina program do wyświetlania reklam niż do czyszczenia rejestru.

  #3 09.04.2012 14:48

ten program nie jest juz chyba dostepny od kilku dni.

Paweł Gapski   6 #2 04.03.2012 17:53

dobry i skuteczny to program jest. tylko że nie za Free tylko Testowa Trial licencję ma.

  #1 28.11.2011 11:48

Pragnę bardzo serdecznie podziękować Redakcji za dodanie tego świetnego programu do Waszej bogatej bazy programów, gorąco polecam go gdyż znakomicie wywiązuje się ze swojego zadania jakim jest naprawa oraz defragmentacja Rejestru, a czyni to w sposób bardzo dokładny i efektywny, czego wynikiem jest odczuwalna poprawa wydajności systemu. Gorąco polecam :)

reklama