Auslogics Windows Slimmer 1.0.15.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Windows Slimmer to udostępnione bezpłatnie (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemów Windows 7/8/10.

W skład programu wchodzą 3 moduły, w których znajdziemy funkcje umożliwiające w głównej mierze usunięcie z dysku twardego zbędnych komponentów. Systematyczne korzystanie z nich pozwoli użytkownikowi nie tylko odzyskać niepotrzebnie zajętą przestrzeń na dysku komputera, ale również wpłynie korzystnie na wydajność systemu Windows oraz zainstalowanych w nim programów oraz gier.

Auslogics Windows Slimmer umożliwia m.in. usunięcie przestarzałych bibliotek z folderu WinSxS, starych wersji Windowsa zarchiwizowanych na dysku (np. po aktualizacji środowiska), plików tymczasowych aktualizacji systemu, a także punktów przywracania Windows (z pominięciem trzech ostatnich). Dzięki opisywanemu programowi użytkownik oczyści również zawartość systemowego kosza, folderu z plikami tymczasowymi, logów różnego typu aplikacji czy kopie danych, które zapisane były na nośniku CD/DVD.

Kolejnym, godnym uwagi narzędziem oferowanym przez Auslogics Windows Slimmer jest menedżer zainstalowanych na komputerze aplikacji. Wyświetla on listę wszystkich dostępnych programów i gier, włącznie z informacjami jak często z nich korzystamy, pozwalając przy tym przeprowadzić operacje ich deinstalacji (standardowej oraz wymuszonej).

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Astor44   3 #3 25.04.2018 15:12

@Bogdan_G: " szpieg i sklep auslogics"

Nic podobnego mi się nie zainstalowało. Też jestem "czuły" na takie śmieci.

Bogdan_G   19 #2 25.04.2018 14:44

@Astor44: Choćbyś uważał i pomijał instalowanie szkodników, to i tak zainstaluje się szpieg i sklep auslogics.

Ale wybór należy do użytkownika komputera.

Astor44   3 #1 04.04.2018 18:48

Proszę BARDZO uważać podczas instalacji programu i (bodaj trzykrotnie pod rząd) stosować "Decline"! Sam program zupełnie dobry i faktycznie bezproblemowo "odchudza" system. Stosuję bez żadnych problemów dla Windows'a 10.

Autor edytował komentarz w dniu: 04.04.2018 18:49