Auslogics Windows Slimmer Auslogics Windows Slimmer 3.0.0.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Windows Slimmer to udostępnione bezpłatnie (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzie przeznaczone do optymalizacji systemów Windows 7/8/10.

W skład programu wchodzą 3 moduły, w których znajdziemy funkcje umożliwiające w głównej mierze usunięcie z dysku twardego zbędnych komponentów. Systematyczne korzystanie z nich pozwoli użytkownikowi nie tylko odzyskać niepotrzebnie zajętą przestrzeń na dysku komputera, ale również wpłynie korzystnie na wydajność systemu Windows oraz zainstalowanych w nim programów oraz gier.

Auslogics Windows Slimmer umożliwia m.in. usunięcie przestarzałych bibliotek z folderu WinSxS, starych wersji Windowsa zarchiwizowanych na dysku (np. po aktualizacji środowiska), plików tymczasowych aktualizacji systemu, a także punktów przywracania Windows (z pominięciem trzech ostatnich). Dzięki opisywanemu programowi użytkownik oczyści również zawartość systemowego kosza, folderu z plikami tymczasowymi, logów różnego typu aplikacji czy kopie danych, które zapisane były na nośniku CD/DVD.

Kolejnym, godnym uwagi narzędziem oferowanym przez Auslogics Windows Slimmer jest menedżer zainstalowanych na komputerze aplikacji. Wyświetla on listę wszystkich dostępnych programów i gier, włącznie z informacjami jak często z nich korzystamy, pozwalając przy tym przeprowadzić operacje ich deinstalacji (standardowej oraz wymuszonej).

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!