r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autko 1.3

Strona główna Windows Dom Inne programy dla domu
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Autko to darmowy i bardzo łatwy w obsłudze program adresowany do właścicieli pojazdów, który pozwala na umieszczenie wszystkich najważniejszych informacji na temat eksploatacji posiadanego samochodu.

Galeria programu

Z poziomu głównego okna programu Autko możemy umieścić w nim podstawowe dane, takie jak: marka, model samochodu, numer rejestracyjny, pojemność silnika, numer nadwozia, numer/kod silnika, rok produkcji, data zakupu i przebieg. Poniżej znajdziemy natomiast szczegóły odnośnie zbliżających się terminów związanych z eksploatacją pojazdu, w tym między innymi przypomnienie o spłacie ubezpieczenia czy też obowiązkowym przeglądzie technicznym.

Autko pozwala również na wprowadzenie dodatkowych szczegółów w kolejnych zakładkach związanych chociażby z poniesionymi wydatkami (np. tankowanie, naprawy, wymiana płynów, mandaty).

Interfejs programu Autko jest bardzo prosty i czytelny, więc z obsługą narzędzia poradzą sobie zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
momentus   6 #1 08.08.2016 14:05

Uzywam tak dla zabawy ale jako program jest przydatny.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.