AutoCAD Drawing Viewer 3.7.1

Strona główna Windows Grafika Przeglądarki i konwertery projektów
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AutoCAD Drawing Viewer to niewielka aplikacja do przeglądania, edytowania, drukowania, konwertowania i zapisywania rysunków utworzonych w programie AutoCAD.

AutoCAD Drawing Viewer sprawdzi się jako program umożliwiający wydrukowanie rysunków. Dzięki niemu wyeksportujemy również pliki do formatów JPG i PDF z dostępnych projektów, zajmiemy się konwertowaniem rysunków (DWG, DWF lub DXF), przeglądaniem, a także edycją, wyszukiwaniem i nadpisywaniem rozmaitych wartości. Co istotne, narzędzie może konwertować rysunki w trybie wsadowym, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu w sytuacji, kiedy musimy zmienić format wielu projektów.

Warto dodać, że AutoCAD nie jest wymagany do działania opisywanego narzędzia. Poza tym AutoCAD Drawing Viewer jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami programu AutoCAD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!