Autodesk Inventor LT Autodesk Inventor LT 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Autodesk Inventor LT to mniej rozbudowana wersja dobrze znanego programu do projektowania części i konstrukcji mechanicznych – Autodesk Inventor Professional. Wersja LT zawiera narzędzia do projektowania części w 2D i 3D oraz generowania przenośnej dokumentacji.

Wersja LT pozwala modelować części trójwymiarowe przez swobodne modelowanie lub bezpośrednią edycję brył. Można także importować rysunki z programów CAD i dopracować konstrukcje mechaniczne w Inventorze LT. W czasie rzeczywistym można wizualizować projekty i przeanalizować między innymi pochylenie.

Inventor LT ma też narzędzia do kreślenia rysunków technicznych i tworzenia dokumentacji. Program może pracować w wielu międzynarodowych standardach i automatycznie tworzyć widok rysunku, który zostanie umieszczony w dokumentach.

Inventor LT jest zgodny z branżowymi standardami, wprowadzonymi przez Autodesk (DWG, DWF), obsługuje pliki PDF i jest w pełny zgodny z BIM.

Inventora LT można testować przez 30 dni. Program dostępny jest w modelu abonamentowym i integruje się z chmurą Autodesk.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!