r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk Inventor LT 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD

Autodesk Inventor LT to mniej rozbudowana wersja dobrze znanego programu do projektowania części i konstrukcji mechanicznych – Autodesk Inventor Professional. Wersja LT zawiera narzędzia do projektowania części w 2D i 3D oraz generowania przenośnej dokumentacji.

Galeria programu

Wersja LT pozwala modelować części trójwymiarowe przez swobodne modelowanie lub bezpośrednią edycję brył. Można także importować rysunki z programów CAD i dopracować konstrukcje mechaniczne w Inventorze LT. W czasie rzeczywistym można wizualizować projekty i przeanalizować między innymi pochylenie.

Inventor LT ma też narzędzia do kreślenia rysunków technicznych i tworzenia dokumentacji. Program może pracować w wielu międzynarodowych standardach i automatycznie tworzyć widok rysunku, który zostanie umieszczony w dokumentach.

Inventor LT jest zgodny z branżowymi standardami, wprowadzonymi przez Autodesk (DWG, DWF), obsługuje pliki PDF i jest w pełny zgodny z BIM.

Inventora LT można testować przez 30 dni. Program dostępny jest w modelu abonamentowym i integruje się z chmurą Autodesk.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 07.04.2017 12:05

Bardzo fajny i dobrze rozbudowany program. Ja jednak jestem użytkownikiem programu IRONCAD i uważam, że jest naprawdę dobry i tym, którzy nie mieli z nim styczności polecam gorąco jego przetestowanie.

Tutaj link do pobrania wersji demo programu: http://ironcad.pl/strefa-pobierania/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.