Autodesk Product Design Suite Autodesk Product Design Suite 2017

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Autodesk Product Design Suite to pakiet programów przygotowanych specjalnie z myślą o projektowaniu 2D i 3D produktów, zarządzaniem danymi i wizualizacją produktów.

W pakiecie zostały zebrane narzędzia, które spełnią wymagania firm projektujących urządzenia i wiele typów produktów, łącznie z elementami mechanicznymi i elektrycznymi, przebiegiem rur, konstrukcjami z blachy i tworzyw sztucznych, a nawet formami wtryskowymi. Projekt można następnie analizować w dynamicznym środowisku, przygotować dokumentację oraz realistyczne wizualizacje produktów.

W skład pakietu wchodzą programy: AutoCAD, 3ds Max, Inventor, AutoCAD Electrical, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Raster Design, Fusion 360, Navisworks Simulate, ReCap 360, Showcase i Vault Basic.

Ponadto programy w pakiecie zintegrowane są z chmurą firmy Autodesk, dzięki czemu można skorzystać z mocy obliczeniowej przy renderowaniu wizualizacji, przechowywać pliki na dysku sieciowym (25 GB) i pracować w zespole.

Pakiet dostępny jest w dwóch wersjach – Premium i Ultimate. Bardziej rozbudowana zawiera Inventora w wersji Professional, a także narzędzia tworzenia symulacji projektów i zintegrowane systemy sterowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!