r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk przejął Opticore

Strona główna Aktualności
Autodesk

podpisał ostateczną umowę na zakup aktywów firmy Opticore, będącej filią Design Communication, która dostarcza oprogramowanie do tworzenia interaktywnych i realistycznych wizualizacji i prezentacji 3D.

Opticore jest dostawcą oprogramowania do prezentacji i komunikacji graficznej, oferującym zawansowane technologie używane do produkcji wiernie oddających rzeczywistość, interaktywnych i realistycznych cyfrowych wizualizacji i prezentacji 3D. Rozwiązania Opticore przenoszą cyfrowe prototypowanie z poziomu CAD - projektowania wspomaganego komputerowo, do poziomu CAID - projektowania przemysłowego wspomaganego komputerowo. W rezultacie zimniejsza się potrzeba tworzenia fizycznych prototypów, skraca się cykl rozwoju produktów oraz zwiększa poziom komunikacji pomiędzy projektantami, menadżerami i klientami.

Autodesk planuje dalszy rozwój technologii Opticore oraz wsparcie klientów firmy. Połączenie doświadczenia i technologii obydwu firm ma umożliwić firmie Autodesk dostarczanie jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie wizualizacji dzięki możliwościom w obszarze realistycznego renderingu w czasie rzeczywistym, a także w oparciu o dużą wiedzę inżynierską.

Przejęcie technologii Opticore jest częścią zaangażowania Autodesk w wyznaczanie kierunku dla prototypowania cyfrowego, a także oferowania branży przemysłowej kompletnych rozwiązań - powiedział Robert "Buzz" Kross wiceprezes, Dział Rozwiązań dla Przemysłu w Autodesk. Poprzez dodanie produktów Opticore, Autodesk zamierza dostarczać najbardziej kompleksowe na rynku rozwiązania do wizualizacji zapewniając tym samym projektantom z rynku motoryzacyjnego możliwość wyboru najnowocześniejszych produktów do wizualizacji, które najlepiej zaspokajają ich potrzeby.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.