r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AutoplayStopper (dla Chrome) 1.2.0.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

AutoplayStopper to rozszerzenie dla przeglądarki Chrome, które blokuje automatyczne odtwarzanie reklam i materiałów wideo we Flashu i HTML5. Wcześniej było rozwijane jako FlashStopper dla Firefoksa.

AutoplayStopper działa na zasadzie „białych list”. Można zezwolić konkretnym stronom na automatyczne odtwarzanie filmów albo zatrzymać tylko pierwszy film w dłuższej sesji (na przykład z listy na YouTube czy Dailymotion). Można też wyłączyć wykrywanie materiałów Flash na stronach i wymusić stosowanie na nich odtwarzacza HTML5.

Przełączanie się między wstrzymywaniem odtwarzania i zezwalaniem na to wymaga tylko jednego kliknięcia. Na materiałach, na które zareagowało rozszerzenie, pojawi się przycisk odtwarzania i menu kontekstowe.

Rozszerzenie powinno działać prawidłowo na wszystkich stronach z odtwarzaczami HTML5 oraz na: YouTube, Facebook, Dailymotion, Msn, Bing, Yahoo! (bez wykrywania Flasha), Aol, Huffington Post, BBC News, NBA.com, NFL.com i wielu innych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AutoplayStopper dla Chrome. Google nie lubi zewnętrznych adblocków

73
15.12.2017  •  Anna Rymsza

Google jest jednym z największych operatorów reklam internetowych i nie dziwi, że stara się walczyć z rozszerzeniami blokującymi reklamy w przeglądarkach. Tym razem zamiast kija daje marchewkę – Chrome 64 będzie blokował automatycznie odtwarzanie filmów z dźwiękiem na desktopie i urządzeniach mobilnych. Póki co jednak polecamy rozszerzenie AutoplayStopper dla przeglądarki Chrome, znane zapewne użytkownikom Firefoksa jako FlashStopper. Rozszerzenie dla przeglądarki Mozilli nie będzie już rozwijane, a jego autor przeniósł się do Chrome Web Store. AutoplayStopper blokuje automatyczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
juta   19 #1 14.01.2018 10:46

Używa ktoś ? Lepsze/skuteczniejsze od np. Disable HTML5 Autoplay ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.