Awesome Duplicate Photo Finder Awesome Duplicate Photo Finder 1.1.1

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program

Awesome Duplicate Photo Finder to proste, a zarazem bardzo skuteczne narzędzie do porządkowania zbiorów zdjęć cyfrowych zgromadzonych na komputerze. Przy jego użyciu szybko i sprawnie pozbędziemy się z dysku duplikatów fotografii, ale nie tylko.

Program poza skutecznością charakteryzuje również szybkość działania i analizy poszczególnych fotografii. Pomimo swojej prostoty z powodzeniem wykorzystywane może być przez profesjonalnych grafików i amatorów fotografii cyfrowej, którzy chcieliby uporządkować przechowywane na komputerze zdjęcia.

Obsługa programu ogranicza się w zasadzie jedynie do wskazania folderów, w których znajdują się zbiory zdjęć. Awesome Duplicate Photo Finder obsługuje formaty graficzne BMP, JPG, GIF, PNG oraz TIFF, pozwalając na wyszukiwanie duplikatów zdjęć oraz podobnych do siebie obrazów. Po zakończonej analizie program wyświetla listę oryginalnych fotografii z ich zduplikowanymi odpowiednikami. Każde zestawienie zawiera także informacje w ilu procentach zdjęcia są do siebie podobne.

W ustawieniach narzędzia znajdziemy kilka podstawowych opcji, pozwalających zautomatyzować proces porządkowania fotografii. Z ich pomocą ograniczymy wyniki pracy programu jedynie do w 100% zduplikowanych obrazów, a także zdefiniujemy czy podczas usuwania pliki mają być przenoszone do systemowego kosza oraz czy wyświetlane mają być okna z potwierdzeniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!