BBC Sport

Strona główna Android Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

BBC Sport to aplikacja z wiadomościami sportowymi podawanymi przez brytyjską BBC. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość ułożenia własnego magazynu z wiadomościami dotyczącymi tylko wybranych dyscyplin sportowych.

BBC Sport zawiera wszystkie informacje ze świata sportu, jakie znajdziemy na stronach BBC, razem z ogólnodostępnymi materiałami filmowymi. To gratka dla kibiców sportów mniej popularnych w Polsce, jak rugby czy krykiet.

We własnym magazynie można umieścić informacje pochodzące z ponad 300 działów, poświęconych zarówno poszczególnym dyscyplinom, jak i większym wydarzeniom. Znalazły się tu także działy poświęcone drużynom Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, startującym w różnych dyscyplinach, a także strumienie wiadomości dotyczące najpopularniejszych drużyn piłkarskich i rugby. Wśród tych działów znalazła się także część poświęcona Igrzyskom Olimpijskim w Rio.

Poza wiadomościami aplikacja wysyła powiadomienia, podaje najnowsze wyniki zawodów i informacje o medalach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
02.08.2016  •  Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy