r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BBC Sport 1.17.3

Strona główna iOS Wiadomości Wiadomości sportowe

BBC Sport to brytyjska aplikacja z wiadomościami sportowymi. Jej ogromną zaletą jest możliwość ułożenia własnego źródła wiadomości dotyczących tylko wybranych dyscyplin sportowych lub wydarzeń – na przykład Igrzysk Olimpijskich w Rio.

BBC Sport podaje wszystkie informacje ze świata sportu, jakimi dzieli się BBC. W aplikacji można obejrzeć je razem z ogólnodostępnymi filmami. Aplikację docenią kibice ligi z Wysp i sportów mniej popularnych w Polsce, jak rugby czy krykiet. Znalazły się tu także działy poświęcone drużynom Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, startującym w różnych dyscyplinach, a także strumienie wiadomości dotyczące najpopularniejszych drużyn piłkarskich i rugby.

r   e   k   l   a   m   a

We własnym magazynie można umieścić informacje pochodzące z ponad 300 działów, poświęconych zarówno poszczególnym dyscyplinom, jak i większym wydarzeniom. Wśród tych działów znalazła się także część poświęcona Igrzyskom Olimpijskim w Rio. Aplikacja wysyła powiadomienia, podaje najnowsze wyniki zawodów i informacje o medalach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ze smartfonem do Rio: aplikacje na Olimpiadę

7
OPROGRAMOWANIE 02.08.2016 | Anna Rymsza

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro startują lada moment. Sportowcy już są na miejscu, niektórzy wzięli udział w pierwszych rozgrywkach, a na piątek zaplanowano wielką ceremonię otwarcia. Jeśli chcecie śledzić wyniki albo pokazać, że kibicujecie, polecam kilka aplikacji. Kalendarz i wyniki Trudno śledzić całe Igrzyska i wszystkie dyscypliny, dlatego też na początek polecam proste aplikacje, podające na bieżąco wyniki i klasyfikację medalową. Zacząć wypada od Rio 2016 dla Androida i iOS – oficjalnej aplikacji olimpijskiej, w której znajduje się kalendarz rozgrywek oraz tabela medalowa i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.