BBC Sport BBC Sport

Strona główna iOS Wiadomości Wiadomości sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

BBC Sport to brytyjska aplikacja z wiadomościami sportowymi. Jej ogromną zaletą jest możliwość ułożenia własnego źródła wiadomości dotyczących tylko wybranych dyscyplin sportowych lub wydarzeń – na przykład Igrzysk Olimpijskich w Rio.

BBC Sport podaje wszystkie informacje ze świata sportu, jakimi dzieli się BBC. W aplikacji można obejrzeć je razem z ogólnodostępnymi filmami. Aplikację docenią kibice ligi z Wysp i sportów mniej popularnych w Polsce, jak rugby czy krykiet. Znalazły się tu także działy poświęcone drużynom Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, startującym w różnych dyscyplinach, a także strumienie wiadomości dotyczące najpopularniejszych drużyn piłkarskich i rugby.

We własnym magazynie można umieścić informacje pochodzące z ponad 300 działów, poświęconych zarówno poszczególnym dyscyplinom, jak i większym wydarzeniom. Wśród tych działów znalazła się także część poświęcona Igrzyskom Olimpijskim w Rio. Aplikacja wysyła powiadomienia, podaje najnowsze wyniki zawodów i informacje o medalach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!