BeautySalon BeautySalon 2015.6

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

BeautySalon to wygodne i proste w obsłudze oprogramowanie do zarządzania i wspomagania działań marketingowych gabinetów kosmetycznych, salonów urody, salonów fryzjerskich oraz salonów odnowy biologicznej.

Program pozwala na obsługę jednego lub wielu salonów kosmetycznych, umożliwiając przy tym tworzenie wielu kont pracowników o różnych profilach uprawnień. Z jego pomocą możemy wygodnie zarządzać terminarzem zabiegów, tworzyć rezerwacje dla klientów, a także powiadamiać ich o zbliżających się wizytach lub nowych ofertach salonu za pośrednictwem wiadomości SMS lub/i e-mail.

BeautySalon wyposażony został w moduł odpowiedzialny za wystawianie rachunków za usługi i towary. Umożliwia on również prowadzenie dokumentacji dot. klientów za pomocą rozbudowanego modułu notatek, sprawne wprowadzanie zniżek i rabatów na usługi lub towary, tworzenie ogólnych i szczegółowych raportów oraz łatwe wyszukiwanie i filtrowanie potrzebnych danych.

Dane zgromadzone w bazie programu możemy łatwo wydrukować lub eksportować do formatów TXT, XLS, PDF oraz HTML. Aplikacja wspiera motywy graficzne, pozwalające dostosować jej wygląd i kolorystykę do potrzeb prowadzonej działalności. BeautySalon potrafi pracować na wielu stanowiskach, synchronizując wprowadzane dane z każdego komputera.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
  2. Dane wymagane do uruchomienia programu - numer licecji: FF473E62-CF44-4E98-B159-08BD5C8A0CE7, użytkownik: admin, hasło: 123456.
  3. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Funkcjonalności, parę bajerów dla kosmetyczek
brak pracy na telefonie, brak aktualizacji
ocena użytkownika
21.07.2017 15:54 • Recenzja do wersji 2015.6

Produkt dopracowany, ale przestarzały. Przykładowo Kamflex.pl rozwija się cały czas. Nie jest dedykowany tylko kosmetyczką, ale mi się podoba.