BeautySalon 2015.6

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

BeautySalon to wygodne i proste w obsłudze oprogramowanie do zarządzania i wspomagania działań marketingowych gabinetów kosmetycznych, salonów urody, salonów fryzjerskich oraz salonów odnowy biologicznej.

Program pozwala na obsługę jednego lub wielu salonów kosmetycznych, umożliwiając przy tym tworzenie wielu kont pracowników o różnych profilach uprawnień. Z jego pomocą możemy wygodnie zarządzać terminarzem zabiegów, tworzyć rezerwacje dla klientów, a także powiadamiać ich o zbliżających się wizytach lub nowych ofertach salonu za pośrednictwem wiadomości SMS lub/i e-mail.

BeautySalon wyposażony został w moduł odpowiedzialny za wystawianie rachunków za usługi i towary. Umożliwia on również prowadzenie dokumentacji dot. klientów za pomocą rozbudowanego modułu notatek, sprawne wprowadzanie zniżek i rabatów na usługi lub towary, tworzenie ogólnych i szczegółowych raportów oraz łatwe wyszukiwanie i filtrowanie potrzebnych danych.

Dane zgromadzone w bazie programu możemy łatwo wydrukować lub eksportować do formatów TXT, XLS, PDF oraz HTML. Aplikacja wspiera motywy graficzne, pozwalające dostosować jej wygląd i kolorystykę do potrzeb prowadzonej działalności. BeautySalon potrafi pracować na wielu stanowiskach, synchronizując wprowadzane dane z każdego komputera.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
  2. Dane wymagane do uruchomienia programu - numer licecji: FF473E62-CF44-4E98-B159-08BD5C8A0CE7, użytkownik: admin, hasło: 123456.
  3. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Funkcjonalności, parę bajerów dla kosmetyczek
brak pracy na telefonie, brak aktualizacji
ocena użytkownika

Produkt dopracowany, ale przestarzały. Przykładowo Kamflex.pl rozwija się cały czas. Nie jest dedykowany tylko kosmetyczką, ale mi się podoba.

21.07.2017 15:54 | Recenzja do wersji 2015.6