BeautySalon 2015.6

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

BeautySalon to wygodne i proste w obsłudze oprogramowanie do zarządzania i wspomagania działań marketingowych gabinetów kosmetycznych, salonów urody, salonów fryzjerskich oraz salonów odnowy biologicznej.

Program pozwala na obsługę jednego lub wielu salonów kosmetycznych, umożliwiając przy tym tworzenie wielu kont pracowników o różnych profilach uprawnień. Z jego pomocą możemy wygodnie zarządzać terminarzem zabiegów, tworzyć rezerwacje dla klientów, a także powiadamiać ich o zbliżających się wizytach lub nowych ofertach salonu za pośrednictwem wiadomości SMS lub/i e-mail.

BeautySalon wyposażony został w moduł odpowiedzialny za wystawianie rachunków za usługi i towary. Umożliwia on również prowadzenie dokumentacji dot. klientów za pomocą rozbudowanego modułu notatek, sprawne wprowadzanie zniżek i rabatów na usługi lub towary, tworzenie ogólnych i szczegółowych raportów oraz łatwe wyszukiwanie i filtrowanie potrzebnych danych.

Dane zgromadzone w bazie programu możemy łatwo wydrukować lub eksportować do formatów TXT, XLS, PDF oraz HTML. Aplikacja wspiera motywy graficzne, pozwalające dostosować jej wygląd i kolorystykę do potrzeb prowadzonej działalności. BeautySalon potrafi pracować na wielu stanowiskach, synchronizując wprowadzane dane z każdego komputera.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
  2. Dane wymagane do uruchomienia programu - numer licecji: FF473E62-CF44-4E98-B159-08BD5C8A0CE7, użytkownik: admin, hasło: 123456.
  3. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Funkcjonalności, parę bajerów dla kosmetyczek
brak pracy na telefonie, brak aktualizacji
ocena użytkownika

Produkt dopracowany, ale przestarzały. Przykładowo Kamflex.pl rozwija się cały czas. Nie jest dedykowany tylko kosmetyczką, ale mi się podoba.

21.07.2017 15:54 | Recenzja do wersji 2015.6

Komentarze

0 nowych
  #19 05.01.2018 12:14

Jestem wspólnikiem salonu kosmetyczno-fryzjerskiego i zastanawiam się czy ten program da się zintegrować z systemem CRM? U nas używamy tego programu https://kamflex.pl/ i muszę przyznać, że zdaje on egzamin.
Posiada: - funkcjonalny kalendarz z możliwością tworzenia grafiku, terminarza spotkań z klientkami lub z dostawcami a wszystko jest ładne i przejrzyste dzięki odpowiednim kolorom i oznaczeniom,
- magazyn i faktur, co pozwala na uporządkowaną kartotekę z dostawcami,
- możliwość pracy zdalnej choć w naszym przypadku polega to tylko na korzystaniu z wglądu do klientek zapisanych na dany dzień,
- ma darmową wersję testową,
- jest intuicyjny i przejrzysty
Dość dostrzegalna wada to fakt, że klientki nie mogą zapisywać się na wizytę przez ten program, więc nadal stosujemy umawianie się na wizytę telefonicznie, co w ostatecznym efekcie nie jest aż tak wielkim minusem.

  #18 23.06.2017 14:55

Ja korzystam z Beauty Pro https://beauty.aihelps.com/pl/program/ , program zawiera bardzo wygodny terminarz, bazę klientów i historię wizyt, przypomnienia sms, za pomocą Beauty Pro można rozliczać pracowników. Ten program też ułatwia zamówienie produktów. Ten program jest najtańszy. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

  #17 23.03.2017 11:08

Mam swój salon fryzjerski, testowałam różne programy, u mnie najlepiej sprawdza się
http://www.versum.pl

  #16 20.02.2017 16:30

@DarekP123 (niezalogowany): Do uruchomienia na tablecie można wykorzystać bliźniaczą aplikację dostępną pod adresem https://www.beautysalon24.pl.

  #15 09.02.2017 16:49

Niestety tego programu nie odpale sobie na tablecie. Ostatnio testowalem kilka programow, versum jest dosc skomplikowane, booksy bez komentarza, bukka mnie pozytywnie zaskoczyla, halo24 nie mialem jeszcze okazji. Najbardziej denerwuja mnie portale branzowe versuma i booksy i nie wiem czy bycie tam nie przeklada sie negatywnie na odplyw klientow z mojego salonu, bo jasne kilku napewno do mnie dzieki temu przyjdzie ale ile z nich odejdzie? W ostatecznym rozrachunku najbardziej przemawia do mnie http://bukka.pro/ przynajmniej na ich portalu branzowym https://bukka.pl/ z tego co udalo mi sie dowiedziec napewno nie bedzie komentarzy.

  #14 16.10.2016 03:06

@Marta Poznań (niezalogowany): Nie ma to jak promowanie własnej aplikacji.

  #13 04.10.2016 17:36

Ściągnęłam ten program, ale ten wygląd do mnie nie przemawia, testowałam versum i http://www.morten.pl i booksy. Versum jest wielkim kombajnem, morten jest mega prosty, a booksy jest zdecydowanie za drogie.

  #12 17.06.2015 20:16

@Anonim (niezalogowany): nie mogę znaleźc opcji. robie rezerwacje w kalendarzu ale mam 4 gabinety. a rezerwacja jes na ogolnym kalendarzu. gdzie jakiś podział na 4 kalendarze?

  #11 11.12.2014 18:20

@pin up (niezalogowany): Cennik jest na stronie producenta, http://silverbyte.pl/produkty/beautysalon/cennik

  #10 11.12.2014 11:42

mam pytanie odnośnie kosztów.ile kosztuje oprogramowanie ?

MeHowG   8 #9 10.02.2014 08:06

Gabinet kosmetyczny, salon urody, fryzjerski czy odnowy biologicznej to nie miejsce dla komputerów i takich programów. A najlepszy marketing robią zadowoleni klienci... Jeśli ktoś ma sieć to jeszcze można zrozumieć, ale jeden? Kilka?

Autor edytował komentarz.
  #8 07.12.2012 23:18

Oto przykład działania tzw. "marketingu forumowego". Ludzie! Przynajmniej postarajcie się, żeby ta reklama nie była taka nachalna... przecież każdy, kto wie, że coś takiego ma miejsce, od razu widzi napisał ten sam autor - i chyba wiemy, kto go zatrudnił...

Komentarze do poprzednich wersji

  #7 14.10.2012 19:16

Działa na XP. Trzeba jedynie zainstalować wcześniej .net framework 3.5 ServicePack 1. Do pobrania stąd: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/confirmation.aspx?id=22

  #6 14.10.2012 10:23

Nie dziala na windows XP. Po instalacji nie mozna uruchomic.

  #5 11.10.2012 20:48

Zdecydowanie najlepszy program do pracy w salonie. Personel szybko go przyswoił i może pracować na tych samych danych z kilku komputerów w osobnych gabinetach - super sprawa.

Polecamy!

  #4 08.10.2012 22:25

Dobry program w dobrej cenie

kasia787   1 #3 15.09.2012 00:30

Bardzo fajny program. Pobrałam demo i wciąż testuję. Wygodny, intuicyjny, szybki i z wieloma możliwościami. Szczerze mogę polecić!

  #2 06.09.2012 18:23

Pracuję z programem do obsługi salonów (BeautySalon - Salon urody) już od paru miesięcy ale z ciekawości pobrałam probeauty i oto co zauważyłam już na samym wstępie:

- długi i żmudny proces instalacji (trzeba uzupełniać mnóstwo danych, nawet nip!)
- instrukcja użytkownika zawiera błędy! "nie można odnaleźć zródła odwołania" ??? to nie jest profesjonalne...
- chaos i bałagan! gdy w BeautySalon włączę jakąś funkcję widzę ją w postaci zakładek, natomiast w probeauty otwiera mi się setne okienko, przełączanie między nimi to jakiś koszmar!
- terminarz jest ubogi (w porównaniu z beautysalonem), poza tym chyba wcale nie działa (po stworzeniu rezerwacji wszystkie opcje są zablokowane - nie można dokonać żadnej edycji)
- intuicyjności próżno szukać w probeauty, trudno się w tym programie odnaleźć
- błędy typu "nieprawidłowa nazwa ! tekst jest za krótki lub za długi !" zdublowane i nic nie mówiące bo nie ma tu żadnej informacji, którego pola dotyczy dany komunikat
- mnóstwo drobnych błędów typu nieznikający kursor 'klepsydry' - zwłaszcza po pojawieniu się komunikatu z błędem
- mam wrażenie, że do stworzenia tego programu zatrudnili kogoś, kto się kompletnie na tym nie zna - wygląda na to, że program nawet nie był porządnie przetestowany przed upublicznieniem
- i cóż.. beautysalon jest o wiele ładniejszy :) tańszy i z tego co zdążyłam zauważyć oferuje więcej

To tylko moje zdanie, ja już kupiłam BeautySalon i jestem z niego bardzo zadowolona - proponuję pobrać oba programy i samemu dokonać wyboru. Na korzyść BeautySalon przemawia również fakt,
że producent dostarcza aktualizacje, które samemu mogę sobie pobierać w programie (było już ich kilka i każda z nich wprowadzała coś nowego, łącznie z rzeczami o które sama prosiłam
producenta).

  #1 30.08.2012 19:33

Witam,
czy ktos ma porównanie tego programu z programem ProBeauty? Jeden i drugi ma darmową wersję ProBeauty można ściagnąć za darmo na stronie http://www.sjsoftware.pl/ . Czy sa jacys wlasciciele salonow ktorzy maja porownanie. Pozdrawiam