r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Beetle Bomp na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Beetle Bomp - sympatyczną i prostą w zasadach zręcznościówkę z aspektem logicznym w tle. Tytuł bazuje na znanej i uwielbianej przez miliony graczy na całym świecie - legendarnej Zumie.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich przemierzających przez spiralne labirynty kolorowych... biedronek. W tym celu posługujemy się specjalnym działkiem wystrzeliwującym owady i umieszczającym je w miejscu, które wskażemy. Wraz z trwaniem rozgrywki konsekwentnie skracamy łańcuchy robaków nie pozwalając im tym samym na dotarcie do wyjścia i opuszczenie planszy.

Najważniejszą zasadą w naszym działaniu jest to, by tworzone ciągi biedronek były tego samego koloru. Jeśli uda nam się ustawić je obok siebie w ilości co najmniej trzech, wtedy znikają. Jeśli zaś wytworzy się dłuższy ich ciąg wówczas nagradzani jesteśmy dodatkowymi profitami. Z czasem kolorów biedronek przybywa przez co gra staje się coraz trudniejsza, ale również bardziej wciągająca.

r   e   k   l   a   m   a

Do wyboru mamy dwa tryby gry. Są one bardzo zbliżone poziomem trudności, ale różnią się nieco od siebie. W pierwszym za wyeliminowanie większej ilości owadów otrzymujemy premię w postaci latających diamentów, które należy jak najszybciej wyłapać, by myśleć o zakończeniu układu. Jest on dodatkowo wzbogacony ciekawą historyjką obrazkową odzwierciedlającą fabułę gry. W drugim sprawa wydaje się nieco prostsza, gdyż po udanym strzale nic nam nie lata przed oczami, ale za to szybciej napotykamy na bardziej skomplikowane plansze.

W prezentowanej pozycji oprócz elementów zręcznościowych pojawiają się również logiczne. Grając w Beetle Bomp niejednokrotnie przyjdzie nieźle pogłówkować. Dodatkowo szereg strategicznych decyzji trzeba będzie podejmować w ułamku sekundy. Refleks i umiejętność szybkiego wyboru właściwego rozwiązania są bez wątpienia kluczem do sukcesu.

Grę Beetle Bomp można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje wyścigówki DiRT Showdown, czyli bardziej wyczynowej odsłony znanej serii, a także Lollipop Chainsaw, w której to produkcji urocze dziewczę stawia czoła zombiakom. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią Resident Evil 6, starającego się zadowolić szeroką rzeszę fanów.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.