Bezpłatne konferencje Mobilna firma

Strona główna Aktualności

O autorze

Już od wtorku, w przyszłym tygodniu, rozpocznie się cykl bezpłatnych konferencji Mobilna firma, które będą odbywać się w największych miastach Polski.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowany pakiet rozwiązań mobilnych, o którym pisaliśmy w ub. tygodniu, przygotowany przez firmy WA-PRO - jednego z największych polskich producentów oprogramowania dla firm oraz Polkomtel (operatora sieci Plus GSM), Hewlett-Packard, Intel, Microsoft i Sybase. Jest to kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla kadry menedżerskiej i przedstawicieli handlowych. Obejmuje ono oprogramowanie - system sprzedaży mobilnej WF-Mag dla Windows Mobile, komputer kieszonkowy HP iPAQ oraz telefon komórkowy w sieci Plus GSM. Pakiet jest dostępny już od 1 zł netto.

Organizatorzy zapraszają kadrę zarządzająca, dyrektorów działów sprzedaży, pracowników mobilnych w firmach dystrybucyjnych i handlowych, przedstawicieli handlowych, osoby odpowiedzialne za dobór i wdrażanie nowych technologii. W związku z ograniczoną liczbą miejsc osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o rejestrację min. 7 dni przed terminem konferencji w wybranym mieście.

Więcej informacji na ten temat pakietu mobilna firma oraz rejestrację na konferencje można znaleźć na stronie www.wapromobile.pl.

© dobreprogramy
s