r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bicycle Tire Pressure Demo 1.4.1

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów

Bicycle Tire Pressure Calculator to aplikacja do obliczania optymalnego ciśnienia gazu w oponach roweru. Warto pamiętać, że ciśnienie podane na oponach to najczęściej ciśnienie maksymalne, jakie może w niej panować, a nie docelowe, które zależy także od masy roweru, rowerzysty, dodatkowego ładunku i osprzętu, kształtu opony, a nawet rozłożenia ciężaru.

W aplikacji można zapisać parametry kilku rowerów (w darmowej wersji tylko dwóch), zawierające masę ramy razem z dodatkowym wyposażeniem, typ roweru (w darmowej wersji aplikacji do wyboru mamy cztery), rozmiar kół i szerokość opon. Po wybraniu roweru z listy można podać masę rowerzysty oraz dodatkowych ładunków na przednim i tylnym bagażniku.

Docelowe ciśnienie dla każdej z opon zostane podane w PSI i barach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
03.03.2016  •  Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.