reklama

Big Box of Blox na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Dla fanów tytułów tetrisopodobnych przygotowaliśmy nie lada gratkę - Big Box of Blox, grę w której przyjdzie nam oczyszczać planszę ze spadających nań bloków.

To gra oparta o stary, dobry pomysł polegający na układaniu spadających na planszę klocków o różnych kształtach. W Big Box of Blox koncepcja ta została zmodyfikowana. Zadaniem gracza nie jest już przede wszystkim układanie klocków w celu kasowania poziomych linii, a pozycjonowanie obok siebie przynajmniej trzech takich samych elementów, czego wynikiem jest ich zniszczenie.

Twórcy postanowili dodatkowo urozmaicić rozgrywkę poprzez oddanie nam do dyspozycji kilku różnorodnych trybów gry, a każdy ze swoim własnym kolorowym etapem, odmienną ścieżką muzyczną oraz inną zasadą główną. Szczególnie interesująco wypada użycie "ruletkowych" klocków specjalnych. Możliwe jest również rozegranie partii według indywidualnych preferencji.

Grę Big Box of Blox można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Puzzle/Tetris

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić