BitCannon 0.0.5

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BitCannon to niewielkie narzędzie, które pozwala na pobranie listy katalogu plików torrent na twardy dysk i korzystanie z niej w trybie offline.

Program stworzony został w odpowiedzi na liczne zamknięcia serwisów oferujących bazy z plikami torrent, umożliwiającymi pobieranie z Internetu różnego typu danych - oprogramowania, multimediów itp. Umożliwia on pobranie na lokalny dysk komputera pełnej listy dostępnych torrentów wraz z magnet linkami i przeglądanie jej zawartości nawet bez połączenia z Internetem.

Narzędzie stanowi złoty środek dla użytkowników korzystających z sieci BitTorrent, dający możliwość pobierania plików nawet w przypadku kiedy nasz ulubiony serwis z torrentami zostałby zamknięty. Dużą zaletą BitCannon jest szybkość działania. Według zapewnień twórcy aplikacja jest zdolna do przeszukania bazy 6 milionów torrentów w zaledwie 10 milisekund.

Narzędzie BitCannon dostępne jest dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

BitCannon, czyli BitTorrent uodparnia się na zamykanie stron

26
19.01.2015  •  Maciej Olanicki

Po tym jak w połowie grudnia została zlikwidowana strona The Pirate Bay, dyskusja na temat praw autorskich, piractwa i poszukiwania nowych metod dzielenia się plikami zaczęła budzić jeszcze więcej emocji. Natychmiastową reakcją na zamknięcia i aresztowania było powstanie kolejnych lustrzanych serwisów, które zapewniały użytkownikom BitTorrenta dostęp do zasobów oferowanych przez Zatokę Piratów. Równie istotną bronią w arsenale piratów może być program BitCannon. Narzędzie BitCannon pozwala na pobranie katalogu plików torrent na twardy dysk i korzystanie z niego offline. Aktualnie serwisów z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #1 10.01.2016 11:39

Jak sama nazawa wskazuje BitCannon to taka pochodna BitTorrent.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji