Bitdefender Antivirus Plus Bitdefender Antivirus Plus 2021 Build 25.0.10.52

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bitdefender Antivirus Plus to łatwy w obsłudze i skuteczny program antywirusowy o niskich wymaganiach sprzętowych. Za pomocą wyspecjalizowanych modułów Bitdefender stale monitoruje systemy plików, rejestr oraz aktywność Internetu.

Program posiada użyteczną funkcję blokowania zachowawczego, która pozwala użytkownikowi samodzielnie decydować o tym, jakie programy będą miały możliwość dokonywania zmian w rejestrze Windows. Bitdefender Antivirus Plus pozwala także na przechowywanie podejrzanych/zainfekowanych plików w bezpiecznej "kwarantannie", której zawartość można wysłać do Laboratorium Bitdefendera, w celu dokładniejszej analizy.

Oprogramowanie oferuje użytkownikowi zestaw funkcji pozwalające skutecznie chronić komputer podczas codziennego korzystania z Internetu, wykonywania transakcji bankowych online oraz logowania i przeglądania zasobów popularnych serwisów społecznościowych. Wszelakie czynności wymagające od użytkownika podawania poufnych danych osobowych, loginów i haseł wykonywane są w zabezpieczonej przed atakami przeglądarce. Bitdefender Antivirus Plus wyposażony został również w mechanizm zapobiegania infekcji rozpowszechniających się za pośrednictwem zewnętrznych dysków - np. pendrive'ów czy kart pamięci. Producent wprowadził także komponent chroniący użytkowników przed ransomware, czyli szkodnikami np. szyfrującymi dane i żądającymi okupu

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Autopilot, skanowanie systemu
brak
ocena użytkownika
14.11.2018 19:27 • Recenzja do wersji 2019

Używam od roku. Wcześniej korzystałem z innego. Był niezły ale nie do końca byłem go pewny. Ten nie obciąża komputera i radzi sobie z blokadą " wyrafonowanych" wirusów. Bitdefendera zakupiłem po przejrzeniu testów antywirusowych. Jak się okazało do lat otrzymywał bardzo dobre wyniki. Produkt jest praktycznie niezauważalny. Włączyłem funkcję Autopilota, więc nie muszę decydować, jakie pliki i w jakim zakresie mam chronić. Oprogramowanie samo skanuje luki w systemie i odpiera ataki. Bardzo przydatna funkcja kontroli rodzicielskiej.

rozbudowana zapora sieciowa, skuteczny antywirus
brak
ocena użytkownika
24.10.2018 18:53 • Recenzja do wersji 2019

Używam od roku bez awarii. Niezawodny i bezpieczny. Nie zaśmieca mojego komputera zbednymi plikami – nawet dzięki niszczarce plików usuwa z komputera te o duzej pojemności – oczywiście za moją zgodą. Wersja 2019 z bardzo rozbudowanym firewall, która nie pezpuści żadnego wirusa – tak czytamy w najnowszych doniesieniach z przeprowadzonych testów antywirusowych. Widać, że produkt bije konkurencję na łeb. Bardzo ważna ochrona moich danych przed zaszyfrowaniem, które może zablokować mi dostęp do moich haseł.