Bitdefender Antivirus Plus 2019

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bitdefender Antivirus Plus to łatwy w obsłudze i skuteczny program antywirusowy o niskich wymaganiach sprzętowych. Za pomocą wyspecjalizowanych modułów Bitdefender stale monitoruje systemy plików, rejestr oraz aktywność Internetu.

Program posiada użyteczną funkcję blokowania zachowawczego, która pozwala użytkownikowi samodzielnie decydować o tym, jakie programy będą miały możliwość dokonywania zmian w rejestrze Windows. Bitdefender Antivirus Plus pozwala także na przechowywanie podejrzanych/zainfekowanych plików w bezpiecznej "kwarantannie", której zawartość można wysłać do Laboratorium Bitdefendera, w celu dokładniejszej analizy.

Oprogramowanie oferuje użytkownikowi zestaw funkcji pozwalające skutecznie chronić komputer podczas codziennego korzystania z Internetu, wykonywania transakcji bankowych online oraz logowania i przeglądania zasobów popularnych serwisów społecznościowych. Wszelakie czynności wymagające od użytkownika podawania poufnych danych osobowych, loginów i haseł wykonywane są w zabezpieczonej przed atakami przeglądarce. Bitdefender Antivirus Plus wyposażony został również w mechanizm zapobiegania infekcji rozpowszechniających się za pośrednictwem zewnętrznych dysków - np. pendrive'ów czy kart pamięci. Producent wprowadził także komponent chroniący użytkowników przed ransomware, czyli szkodnikami np. szyfrującymi dane i żądającymi okupu

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bezpieczny, niewymagający w stosunku do RAM, prosty w instalacji
brak
ocena użytkownika

Skuteczny antywirus. Ciekawy fejs wersji 2019. Regularnie pojawiają się komunikaty o zablokowanych, podejrzanych połączeniach – a jest ich naprawdę sporo. Sprawdza stan bezpieczeństwa pobieranych przeze mnie aplikacji, zezwalając, bądź blokując im dostęp do mojego urządzenia. Co jakiś czas skanuje urządzenie, o czym jestem natychmiast informowany. Nie zastanawiam się, które aplikacje są bezpieczne. Antywirus robi to za mnie, informując mnie o wykrytych, potencjalnie niepożądanych aplikacjach.

08.10.2018 17:33 | Recenzja do wersji 2019
szybki, skuteczny, dyskretny,
brak
ocena użytkownika

Często ktoś pisze, że po zainstalowaniu Bitdefendera komputer „zamula”. Może od razu winą nie należy obciążać oprogramowania antywirusowego, niezależnie od tego, jakie by ono nie było, tylko niezaktualizowany system, małą pamięć Ram albo zbyt wolną pracę procesora. Należy pomyśleć czy komputer „nie zamulał” już wcześniej.
Ja od lat zabezpieczam swoje komputerki przed działaniem wirusów. Fakt- początki nie były zachwycające, ale obecnie – w dobie silnej konkurencji ich praca jest skuteczna i prawie niezauważalna. Przed decyzją o zakupie oprogramowania zawsze zapoznaję się z testami i opiniami klientów. No i wybór od kilku sezonów pada na Bitdefendera : nie zamula, praktycznie niezauważalny, co jakiś czas dostaję raporty zabezpieczeń, z których mógłbym zrezygnować.
Moi bliscy mają sporo gadżetów, które w przypadku kradzieży będę mógł szybko zlokalizować – moduł antykradzieżowy( w ubiegłym roku dzięki niemu sprawnie namierzyliśmy ipada syna). Zadowolony też jestem z opcji skanowania plików i „odsiewania” tych niebezpiecznych.
Polecam oprogramowanie z czystym sumieniem.

17.09.2018 19:34 | Recenzja do wersji 2019