r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bitdefender Antivirus for Mac 2018

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Programy antywirusowe

Bitdefender Antivirus for Mac to kompleksowy program zabezpieczający Maca przed różnego typu zagrożeniami, a przy tym na tyle lekki, że jego obecność nie wpływa w zauważalny sposób na działanie pozostałych programów.

Bitdefender Antivirus for Mac zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym dzięki funkcji „Autopilot”. Zmiany w plikach Maca są monitorowane bez przerwy i wszelkie niebezpieczne działania zostaną natychmiast wykryte. Baza sygnatur jest aktualizowana na bieżąco, a program korzysta z autorskiego silnika w chmurze, podobnie jak inne produkty Bitdefendera. Dzięki temu Antivirus for Mac wykrywa zagrożenia zdolne zaszkodzić nie tylko systemowi OS X, ale też innym.

Skanowanie na życzenie można wywołać w trybie „szybkim”, który sprawdzi tylko foldery o podwyższonym ryzyku, „pełnym”, który przeskanuje całą zawartość dysku, oraz tylko na wybranym folderze. Skaner jest szybki i nie przeszkadza w pracy.

Od niedawna Bitdefender Antivirus for Mac ma możliwość blokowania także niechcianych programów typu adware, czyli wyświetlających uporczywe reklamy czy instalujących uciążliwe komponenty w przeglądarkach. Co więcej, programowi towarzyszy rozszerzenie TrafficLight dla przeglądarek, które będzie monitorować odwiedzane strony i w razie potrzeby ostrzeże o ryzykownych stronach bądź przekierowaniach połączeń.

Aby pobrać Bitdefendera dla Maca, trzeba podać swój adres e-mail na stronie. Wersja testowa programu działa przez 30 dni i integruje się z platformą central.bitdefender.com. Pełną licencję na program można kupić na jeden lub trzy komputery, na rok, dwa lub trzy lata.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

skutecznośc, łatwy w użyciu, wydajny, tani jak na możliwości
brak
ocena użytkownika

Świetny program, korzystam w domu na macu i nie odczuwam, że go mam póki coś nie zaatakuje :)

22.06.2016 14:56 | Recenzja do wersji 4.0.2.10350

Komentarze

0 nowych
ROYTER3511   6 #1 08.12.2017 16:41

Witam.
Do końca grudnia -30% na produkty Bitdefendera na stronie
https://bitdefender.pl/promocje-antywirus/
Warto kliknąć we wszystkie wymienione na stronie sklepy ponieważ ceny w nich się różnią.
Pozdro.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.