Bitdefender Safepay Bitdefender Safepay 2.0.0.744

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bitdefender Safepay to przeglądarka internetowa stworzona przez firmę Bitdefender, znanego i cenionego producenta oprogramowania zabezpieczającego, która kierowana jest do użytkowników często robiących zakupy przez Internet oraz korzystających z bankowości internetowej.

Program został wyposażony z szereg mechanizmów, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywania jakichkolwiek transakcji w trybie online. Po uruchomieniu działa on w specjalnym wirtualnym środowisku SecureDesktop, które jest odizolowane od reszty systemu Windows. Co więcej, jeszcze przed daniem użytkownikowi możliwości dostępu do przeglądania stron WWW Bitdefender Safepay przeprowadza szybki skan newralgicznych lokalizacji na dysku w poszukiwaniu infekcji szkodliwym oprogramowaniem, zapewniając nam ochronę przed różnego rodzaju komponentami wykradającymi poufne dane i hasła. Ponadto aplikacja skuteczne zabezpiecza nas przed hakerami i różnego rodzaju szkodnikami rozpowszechnianymi na stronach internetowych.

Przeglądarka stworzona została głównie do bezpiecznych zakupów i płatności poprzez Internet, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby za jej pośrednictwem przeglądać standardowe witryny internetowe. Współpracuje ona z dowolnym oprogramowaniem zabezpieczającym i wyposażona została w prosty, ale dopracowany interfejs graficzny oferujący obsługę mechanizmu kart do przeglądania wielu stron z poziomu jednego okna programu. Nie zabrakło również funkcji wirtualnej klawiatury, pozwalającej na bezpieczne logowanie na stronach banku czy serwisów aukcyjnych itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybka instalacja, szybki bezproblemowy skan, przyjemny i przejrzysty interfejs, wpisywane strony ładują się szybko i "bezboleśnie". Integracja z prox
Brak - czytaj, dotychczas nie zauważono.
ocena użytkownika
21.08.2013 20:45 • Recenzja do wersji 1.11.0.258

Czytając komentarze, dziwię się, że ta przeglądarka może sprawiać komukolwiek, jakikolwiek problem. Zaraz po szybkiej instalacji należy ustawić swoje konto, po czym kliknąć w link aktywacyjny w otrzymanym e-mailu i po problemie. Przeglądarka zaczyna automatycznie skanować. U mnie ok. 4 min. obszar 1T z systemem Win7/64. Ten komentarz właśnie piszę w tej przeglądarce.