Bitdefender Total Security Bitdefender Total Security 2021 Build 25.0.10.52

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Bitdefender Total Security to zintegrowane rozwiązanie służące do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, backdoorami, złośliwym oprogramowaniem typu spyware, adware oraz atakami phisherów.

W skład pakietu wchodzą Antivirus - program antywirusowy, Firewall - zapora sieciowa blokująca niebezpieczne skrypty i dialery, zabezpieczająca przed atakami hackerów z zewnątrz i filtrująca informacje wysyłane przez użytkownika, Antispam - moduł do ochrony przed spamem, tj. niepożądanymi wiadomościami e-mail o charakterze reklamowym, Antispyware - moduł monitorujący system pod kątem zagrożeń ze strony oprogramowania szpiegującego oraz Parental Control - moduł umożliwiający blokowania dostępu do wybranych stron internetowych, blokowanie dostępu do Internetu w określonym czasie (np. w czasie przeznaczonym na odrabianie lekcji), a także blokowanie wybranych aplikacji.

Nowa wersja oferuje m.in. moduł do ochrony danych w sieciach społecznościowych oraz tryb Autopilota, po włączeniu którego Bitdefender nie wyświetla żadnych komunikatów i pytań, automatycznie dobierając konfigurację i reagując adekwatnie do zaistniałej sytuacji. Producent wprowadził także komponent chroniący użytkowników przed ransomware, czyli szkodnikami np. szyfrującymi dane i żądającymi okupu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

skuteczny antywirus, nie obciąża RAM, szybki,
brak
ocena użytkownika
03.10.2018 17:00 • Recenzja do wersji 2019

Bitdefender używam od lat. Cenię go za to, że ciągle jest ulepszany. Instalacja przebiega sprawnie i bez komplikacji - oczywiście trzeba dokładnie dostosować się do zaleceń. Po instalacji prawie zapominam o tym, że go mam. Nie dręczą mnie żadne okna dialogowe informujące o pojawiającym się zagrożeniu. Czasem z ciekawości sprawdzam tylko, jak często próbowały zaatakować mój sprzęt. Kilkakrotnie antywirus sprawdził się w podróży., kiedy korzystałem z dostępnych wi-fi. Bałem się, że przy „wolniejszym internecie” Bitdefender spowolni system – ale nie. Korzystałem z internetu jak zawsze. Oprogramowanie nie spowalnia pracy sprzętu, chociaż mój komputer nie jest wcale „wypasiony”. Jeśli coś mi zamula, to oczywiście nadmiar pobranych plików, które co jakiś czas muszę usunąć.

skuteczny,
czasem denerwujące raporty zabezpieczeń
ocena użytkownika
09.09.2018 16:27 • Recenzja do wersji 2019

Coraz więcej dociera do nas informacji o mnożących się zagrożeniach cybernetycznych. Od dłuższego czasu nie wyobrażam sobie, abym, korzystając często z komputera, nie zadbał o bezpieczeństwo zamieszczonych w nim danych. Mam świadomość, że brak odpowiedniego oprogramowania antywirusowego niosłoby ryzyko utraty przeze mnie cennych danych, tj. haseł czy numerów kart kredytowych. Wiem też, że wybór antywirusa nie może być dziełem przypadku. Zachęcam do zapoznawania się zawsze do zapoznawania się z najnowszymi testami oprogramowań, w celu zakupu optymalnego pod względem skuteczności ochrony i ceny.
Mój wybór padł na produkt Bitdefender Total Security 2019. Najnowsza wersja oprogramowania skutecznie blokuje działania cyberprzestępców. Zagrożenia z sieci są natychmiastowe rozpoznawane i unieszkodliwiane. Ważne jest, że rozbudowana wielofunkcyjność oprogramowania nie wpływa na jakość i czas pracy komputera. Właściwie nie zauważamy jego obecności. Możemy jednak, dla własnej ciekawości, od czasu do czasu sprawdzić ilość zablokowanych interwencji cyberprzestępczej. A jest ich coraz więcej. Praktycznie niezauważalne dla nas działanie oprogramowania możliwe jest dzięki unowocześnionej wersji autopilota, która czuwa nad naszym bezpieczeństwem, zapobiegając atakom sieciowym.