Bitwarden 1.8.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

bitwarden to menedżer loginów i haseł pozwalający na przechowywanie poufnych danych użytkownika.

Aplikacja działa przede wszystkim w formie aplikacji desktopowej, ale z powodzeniem można z niego korzystać także na urządzeniach przenośnych (smartfonach i tabletach) po pobraniu stosownych plików ze Sklepu Google Play oraz iTunes. Do swojego konta zalogujemy się również przy użyciu przeglądarki internetowej. Warto korzystać z tej opcji w sytuacji, gdy pracujemy na komputerze należącym do innej osoby i nie możemy zainstalować na nim opisywanego narzędzia.

Z poziomu głównego okna programu bitwarden możemy wprowadzić loginy i hasła przypisane do jednej z dostępnych kategorii, takich jak: dane logowania (do wybranych stron internetowych), karta (mowa oczywiście o karcie kredytowej bądź debetowej) czy tożsamość (m.in. nr paszportu, nr dowodu osobistego). Istnieje również opcja zapisywania bezpiecznej notatki.

bitwarden znajdzie swoje zastosowanie wśród firm oraz klientów indywidualnych. Logowanie do konta bankowego czy też innych serwisów przy użyciu tego samego hasła nie jest najlepszym rozwiązaniem, natomiast zapamiętanie losowo wygenerowanych ciągów znaków graniczy z cudem, dlatego też warto zapisać je w jednym miejscu.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu bitwarden należy utworzyć konto użytkownika wraz z ogólnym hasłem zabezpieczającym, które musimy podać przy każdym uruchomieniu aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Camis   7 #4 04.07.2018 20:56

@Angelus7: Już jest kosz :)

Zero Ghost   16 #3 10.05.2018 21:42

Znakomity menadżer haseł mam go w przeglądarce Opera , jako rozszerzenie można go śmiało zainstalować w Chrome,Opera,Vivaldi,Firefox,Edge,Safari,Brave,Tor Browser ,rozszerzenie jest wyjątkowo intuicyjne i bardzo dobrze spolszczone ,w odróżnieniu od oficjalnej strony :) , link dla zainteresowanych https://bitwarden.com
podobnie jak kolega Harbeth ,korzystałem z wielu menedżerów ,min : LastPass ,Dashlane ,Keeper... i wybrałem Bitwarden.

Angelus7   2 #2 20.04.2018 21:39

Korzystam w przeglądarce bardzo dobry menadżer Szkoda, że generator haseł nie ma kosza, tylko czyści hasła bezpowrotnie.

HARBETH   4 #1 04.04.2018 23:25

Miałem różne menadżery haseł.Ten bije wszystko.Działa na przeglądarkach,tabletach,telefonach...
A to był mój priorytet.
Do tego bardzo tani roczny abonament z full serwisem i ogromną ilością miejsca.
Oby nic nie zmienili,bo jest wart uwagi i każdego wydanego grosza.

Pozdrawiam i polecam :)