r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Blackbox - think outside the box 1.4.10

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane

Blackbox - think outside the box to bardzo ciekawa gra logiczna, zmuszająca gracza do nieszablonowego myślenia.

Angielski zwrot "think outside the box" można przetłumaczyć w prosty sposób jako szukanie rozwiązań, które wykraczają poza schematy. I właśnie taki pomysł na grę przyświecał twórcom aplikacji Blackbox. Zadaniem gracza w aplikacji jest sprawić, że widoczne na ekranie kwadratowe bloczki w kwadratowej ramce zaświecą się. W zależności od planszy ich liczba się zmienia, podobnie jak ich położenie względem siebie. Nie ma prostego sposobu na to, aby wykonać każde z zadań. Do wykorzystania są obroty urządzeniem, podłączenie go do ładowarki, wydawanie głośnych krzyków rejestrowanych przez aplikację... Blackbox wykorzystuje różne narzędzie, mocno angażując użytkownika. To sprawia, że jest to gra warta uwagi miłośników mobilnej rozrywki.

r   e   k   l   a   m   a

Dużą zaletą gry Blackbox - think outside the box jest jej szata graficzna. Znajdziemy w niej bardzo gustownie wykonane plansze, pełne żywych kolorów oraz animacji. Ze wszystkich możliwości gry skorzystamy za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Blackbox, Tower Dash, Photoscape X, pCon.planner i Third Eye – najciekawsze programy tygodnia

8
OPROGRAMOWANIE 28.05.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was na kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc w tym tygodniu zaczniemy od gier. A Skyrocket Story W grze dostaniemy 46 plansz. Na każdej z nich należy poprowadzić rakietę kosmiczną od startu do lądowania na planecie umieszczonej w górnej części ekranu. Sterowanie do łatwych nie należy, bo najpierw trzeba wybrać odpowiedni tor lotu, a następnie idealnie trafić w moment uruchomienia silnika i posłania rakiety w górę. Każda nieudana próba oznacza, że przygodę trzeba zaczynać od początku. Dodatkowo, na kolejnych planszach…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.