Bluetooth Radar 2.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bluetooth Radar jest prostym narzędziem, pozwalającym wykrywać wszystkie urządzenia z interfejsem Bluetooth znajdujące się w obszarze naszego komputera.

Po uruchomieniu program przeprowadza proces skanowania, w którym wykrywa wszystkie urządzenia z aktywnym interfejsem Bluetooth - zarówno te uwierzytelnione, jak również nieuwierzytelnione. Rezultaty pracy narzędzia prezentowane są w sposób graficzny na tarczy radaru. Odczytać z niego można przybliżoną odległość urządzenia od komputera, jego nazwę, typ, obsługiwane usługi, adres oraz czy komputer posiada do niego autoryzowany dostęp. W przypadku tego ostatniego, jeśli użytkownik nada komputerowi odpowiednie prawa to przy użyciu Bluetooth Radar możliwy będzie transfer plików do urządzenia, a nawet zdalne przeglądanie jego zawartości.

Z racji oferowanej funkcjonalności program Bluetooth Radar doskonale nadaje się jako zamiennik dla systemowego narzędzia do obsługi połączeń Bluetooth.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!