r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Boot Camp nadal bez wsparcia dla Windows 7

Strona główna Aktualności

Dziś mija termin wydania aktualizacji zapowiadanej przez firmę Apple. Według wcześniejszych zapowiedzi do końca grudnia użytkownicy usługi Boot Camp mieli otrzymać wsparcie dla systemu Windows 7.

Na początku tego miesiąca Apple ogłosił, że do końca roku wypuści update Boot Campa zawierający wsparcie dla najnowszego systemu Microsoftu. Update miał być przeznaczony dla Maków z zainstalowanym Snow Leopardem i obsługiwać miał wersje Ultimate, Professional i Home Premium systemu Windows 7. Aktualizacja jest jednak nadal w fazie testów i nic nie wskazuje na to, żeby Apple zdążył zakończyć prace w najbliższym czasie. Nie wiadomo też, kiedy można się wydania aktualizacji spodziewać.

Boot Camp to oprogramowanie dołączane do systemu Mac OS X (od wersji 10.5), którego zadaniem jest umożliwienie instalacji systemu Windows na Makach. Obecnie program obsługuje jedynie systemy Windows XP i Vista. Brakuje natomiast wsparcia dla najnowszego produktu Microsoftu. Co ciekawe, mimo że oficjalnie Windows 7 nie jest obsługiwany przez Boot Camp, wielu osobom udało się go jednak zainstalować na Makach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.