r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Brawlhalla

Strona główna Windows Gry Bijatyki

Brawlhalla to darmowa propozycja dla tych wszystkich, którzy szukają dość ciekawej imprezowej bijatyki, wzorowanej przy okazji na takich konsolowych, czyli z walką na kilka osób na wielopoziomowych arenach. Na pierwszym planie jest zawsze szybka akcja, z błyskawicznie wyprowadzanymi łańcuszkami ciosów wymierzanymi w przeciwników przez różne przepięknie rozrysowane, dwuwymiarowe postacie.

Zabawa możliwa jest tutaj w kilku trybach. Podstawowy to wieloosobowe kanapowe szaleństwo, czyli rywalizacja graczy siedzących przed komputerem ramię w ramię, z ewentualnym udziałem botów, czyli wojowników sterowanych przez komputer. Mamy także opcję grania w pojedynkę, ale najbardziej cieszy oczywiście rozgrywka online, gdzie w 8 wojowników robi się naprawdę gorąco. Jeśli marzy się komuś mistrzostwo, występują także rankingi najlepszych zawodników. Są też gry na zasadach własnych.

r   e   k   l   a   m   a

Do wyboru jest przeszło 20 postaci, każda starannie animowana oraz oferująca inne zagrania czy moce specjalne. Wzorowane są na klasycznych bohaterów komiksów, kreskówek lub książek, z rycerzami, kosmitami, piratami albo minotaurami, by wymienić kilku. Dodatkowo na arenach porozrzucano różnorakie potężne bronie. Projekt rozwijany jest z mikrotransakcji, ale zakupy za prawdziwe pieniądze nie mają wpływu na przebieg bitew. Nabywa się tu przede wszystkim alternatywne stroje dla herosów.

Młodzi i ambitni producenci zapewniają, że Brawlhalla będzie stale rozwijana, ponieważ mają też zamiar mocno promować swoją produkcję jako idealną pozycję na turnieje eSportowe. W popularyzacji tytułu może pomóc oczywiście model Free-2-Play, w którym został on wypuszczony. Przy bezpłatnej grze, nie istnieje bariera przystąpienia do zabawy. Trzeba po prostu zainstalować bijatykę i spróbować, czy to coś dla gracza.

Minimalne wymagania systemowe:

  • 1 GB RAM

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 28.03.2017 21:38

Dobra gra

darek719   41 #1 15.04.2016 18:02

Bijatyk nigdy dość. Graficznie wygląda super. Fajnie zrobiona gra, ciekawe i kolorowe postacie.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.04.2016 11:33
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.