r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Broken Age

Strona główna Android Gry Przygodowe

Broken Age to bajkowa gra, w której wcielamy się w dziewczynkę o imieniu Vella Tartine lub w chłopca, który nazywa się Shay Volta. Każde z nich żyje w innym świecie, każde ma podobne problemy do rozwiązania, a zadaniem gracza jest znalezienie sprytnych rozwiązań każdej z sytuacji, która przydarzy się Velli lub Shay'owi. Zdarzają się też niespodzianki, którym trzeba sprostać w ciągu kilku chwil, wykazując się kreatywnością oraz pomysłowością.

Gra ma świetną oprawę graficzną, a pieniądze na stworzenie tej produkcji zebrano dzięki kampanii croudfundingowej. Warto też dodać, że głosu postaci Shay'a udzielił znany aktor Eliah Woods, a głosu pod postać Velli podłożyła aktorka z Kanady Masasa Moyo.

r   e   k   l   a   m   a

Za Broken Age zapłacicie 23,19 zł, ale jest to gra warta swojej ceny i powinna się sprawdzić zarówno jako rozrywka dla dzieci, jak też jako gra, która angażuje całe rodziny np. podczas świąt.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.